Muayene ve Randevu Ücreti Dolandırıcılığı(tuvmuayene.com)

Kredi kartı ile ödeme açılmış ancak 8.28 tl fark alıyorlar. 

Yanımda nakit olmadığı için çektirdim karttan.

Bekliyoruz bakalım sıramızın gelmesini.. ilk muayenesi çiçeğimizin  :)

IMG20210213115901.jpg

Kredi kartı ile ödeme açılmış ancak 8.28 tl fark alıyorlar. 
Yanımda nakit olmadığı için çektirdim karttan.
Bekliyoruz bakalım sıramızın gelmesini.. ilk muayenesi çiçeğimizin [emoji4]
/monthly_2021_02/IMG20210213115901.thumb.jpg.47a1bed0e8ee35d27e4f643f3c98d4bc.jpg
Zaten bizi soyuyorlar yetmiyormuş gibi birde kredi kart komisyonu yansitmislar

Muayneniz Şimdiden hayırlı olsun hocam

Ben perşembe günü gittim kapıya geldim direk yüklediğim bu uygulamadan sıra aldım ilk sırayı hemde süper uygulama tavsiye ederim herkese...

149F317D-DF13-442A-8940-4AB6912E8479.jpeg

2B4C42EE-BE5F-431D-A99C-A417E556C8B8.jpeg

E0CC387F-DF98-45A6-A6C0-895C0A9A6308.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese selamlar,

Bugün aracımı Ankara Eryaman'daki Tüvtürk e muayeneye götürdüm.  Hemen yan sırada bulunan bir vatandaş, bir internet sitesine, muayene randevusu alımı adı altında 50 lira ücret kaptırmış. Kulak şahidi olduğum kadarıyla bahse konu site, "tuvmuayene.com". Daha  sonra nette araştırma yapınca başka sitelerde de benzer durumlar gördüm.
tuvmuayene.com a girip bakınca da adamlar sitenin altında alttaki resimde bulunan uyarı yazısını yazmışlar.

Maalesef anladığım kadarıyla danışmanlık adı altında bu iş te kılıfına uydurulmuş ve çok yeni bir olay da değilmiş.

Canım ülkemde keşke başkaları üzerinden çıkar sağlamak bu kadar kolay olmasa!!

Ekli dosyayı görüntüle 42866
Eğer belirttikleri gibi 50 lirayı aldıktan sonra sizin adınıza muayene randevusu alıyorlarsa bunun dolandırıcılıkla hiçbir alakası yok. Belirli bir hizmet karşılığında hizmet bedeli almış oluyorlar. Site hakkında dava açılsa bile fayda etmez. Bu ülkede Sülün Osman’lar bitmez, herkes gözünü on dört açmak zorunda (maalesef)...

Bu şekil sitelerden felan işlem yapan forumdaşlar varsa kredi kartları kapatsınlar. Genel kart bilgilerinizde kopyalanır. İleride ağrıtır başınızı. 

Yemin ederim Türkiye'de artık alışveriş yaparken 40 kere düşünmek gerekecek. Bu kadar arsızlık namussuzluk olur mu ya.

Geri
Üst Alt