golf 7.5 pla 3.0 hatası

[mention=4484]Ömer Kahraman@Ömer Kahraman[/mention] teşekkürler yardımın için bunlardan sonra ACC ile şerit takip yapacam bunlarda sorun çıkmaz ins 
Bu yaptıklarınız alakalı değil bunlarla ama. Hepsi birbiri ile bağlantılı çalışacak acc ve şerit takip de pla ile gtw üzerinden haberleşecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şerit takip için ABS değişimi şart mı? Şerit takipte ABS ile ilgili bir adaptasyon ve kod göremedim.

@Ömer Kahraman sorun çözüldü ABS kısmındaki hatayı duzeltince pla çalıştı fakat şuan tek sorun pla ile gelen tuş takımında set tuşunu nasıl aktif edebilirim 
Set tusuna kablo çekecekseniz bence esp icin de kablo cekin ikisi ayni yere gidiyor. Bazi araclarda esp kablosu ic kisim tuil konektorune kadar hazir. Bazilarinda ise hat bulunmuyor. Bu abs 39. Pin boşsa iki kablo getirin iceriye 

Hazır pla hatası konusu varken tekrar açmak istemedim. Geçen aylarda aracıma pla 3.0 taktırdım sanırım problemler var geri vitese takınca direksiyonu biraz sağa yada sola kırdığımda tersi yöndeki sensörler kırmızı olup ötmeye başlıyor ve arbanın içinde seslerden durulmuyor. Bomboş bir yerde bile yapsam engel olmamasına rağmen ön taraf çamurluk kısmındaki sensörler ötüyor ses çok rahatsız edici söküp atacağım. Bunun bir çözümü varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ZaGani Direksiyonu tam sağ yada tam sol yapıp geri geldiğinizde herhengi sersör uyarı vermiyor sanırım. Montajı kendinizmi yaptınız.

Geri geri giderken sağa veya sola manevra yapmaya çalıştığımda benzer uyarıları ben de alıyorum. Varsa bir çözümü bilmek isterim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ZaGani Direksiyonu tam sağ yada tam sol yapıp geri geldiğinizde herhengi sersör uyarı vermiyor sanırım. Montajı kendinizmi yaptınız.
Hayir hocam etraf açıksa hic uyari çıkmıyor. Tahminim sizin arac lastiği görüyor. Tamamen tahmin.

@Ömer Kahraman bugün park modülü flaşlandı versiyonu c den d ye yükseltildi, teker çaplarıyla oynandı yaklaşma mesafesi gibi parametrelerle oynadık ama nafile direksiyonu tam kırınca sensörler tekeri görüyor, ayrıca sensörler birşeyvar zannediyor biraz hızlı hareket yapmaya kalkınca park manevra devreye giriyor. 

Geri
Üst Alt