ANKET- Bulundurulması zorunlu araçlar

Zorunlu malzemeler

• İlk yardım çantası

Kullanılan: 95 88.8%
  • Takoz

Kullanılan: 46 43.0%
  • Stepne

Kullanılan: 92 86.0%
  • Çekme halatı

Kullanılan: 47 43.9%
  • Yangın söndürme tüpü

Kullanılan: 83 77.6%
  • Kriko

Kullanılan: 86 80.4%
  • Zincir (Kışın)

Kullanılan: 21 19.6%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 10 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    107

Şimdi hatırladım bir de..

Reflektörlü yelek ile Amerikan panço da vardı stepne içi boşluğunda.

etmedim.hocam. inanin ilk aldigim gibi duruyor. umarim kullanmak zorunda kalmayiz. ama dediginiz gibi bakmakta fayda var.

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

hepsi gerekli, zor duruma düşürmesin kimseyi Allah...

Sanırım en büyük eksiğim yangın söndürme tüpü, bu anket iyi oldu. Tez zamanda alacağım

Saygılarımla...

Merhabalar, konu oldukça eski ama yangın söndürücü ile ilgili başlık var mı diye bakınırken karşıma çıktı ve hortlatılması gerektiğini düşündüm. Aracımda yangın söndürme tüpü yok ve ben en kısa zamanda bir tane edinmek istiyorum. Lakin eski deneyimlerimden yola çıkarak; sırf arabada yangın tüpü olduğunu bileyim, içim rahatlasın diye değil, gerçekten işe yarasın, işlev görüsün diye almak ve bulundurmak istiyorum. Takdir edersiniz ki piyasada satılan otomobil tipi yangın tüplerinin birçoğu işe yaramıyor, ufacık bir alevi bile söndüremiyor ve hatta dolu bile olmuyor (yada özelliğini yitirmiş oluyor). Sizlerin önerebileceği markalar var mıdır? Daha önce kullandığınız yada hakkında olumlu geri dönüşler aldığınız yangın tüpü markaları var mıdır? Malumunuz, hiçbirşey için  "benim başıma gelmez" diye düşünmemek gerektiği kanaatindeyim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Akü takviye kablosu da olsa fena olmaz.

zincirlerden Kurtuldum Artık Alanya da :)  

Geri
Üst Alt