Ön Sinyal Şiddetini Artırmak

@farukal Faruk hocam yok gayet iyi oldu 60 yaptım iç dış aynı zaten @mbonat hocanın dediği gibi tek sinyal var orjinal comfortta. replika kayar led takılınca da tek hat oluyor dıştan içe kablo çekilmişti sadece.

Bahadır hocam çok sağolun valla.

ledlerde parlaklık açısından %100 ile %60 aşırı göze batacak fark oluşturmuyor açıkçası. aşırı dikkatli bakmayan göz ikisini de normal yanıyor görüyor. %10 ile %50 farkı ister istemez daha çok belli oluyor biri baya kısık olduğu için. o yüzden özellikle ampül değişimi gibi değişimi basit olmayan bu tip ledlerde artışa gitmek pek bi getiri sağlamadığı gibi ledin ömrünün de çabuk dolmasına neden olabiliyor :)

2 3 aydir kodlama yapmadan kullandığım j farlarım icin bugun kodlama yaptim.

Gunduz ışık şiddetini 100 den 70e cektim. Aşırı ciddi bir fark oluşmadı. Disardan bakan birisi anlamaz bile.

Daha sonra golf 7 lerde gunduz fari kisa farlari açınca söndüğü icin bir kodlama da ona yapıldı. Fabrika çıkışı park konumunda ışık siddeti 31 olarak ayarlanmis. Bende kisa yaninca j lerin 31de yanmaya ayarladim sık bir gorunum oldu.

20210112_133254.jpg

Ben de sizlerin yorumlarına dayanarak ön sinyalleri değiştirmedim. Gündüz farını 100 den 57 ye düşürdüm. Arka sinyalleri de 60a düşürdüm (kayar led göz alıyordu). Bu durumda gayet iyi oldular.

Geri
Üst Alt