İsviçre'den aranıza yeni katıldım.

@Mmt0634 Çok teşekkür ederim, yok burada tam tersi indirim bile oldu araçlarda. Fiyat bütün parçalar dahil 47-48 bin isviçre frangı.

@mustafayldrHoş bulduk, kesinlikle sonuna kadar öneriyorum. Çok zevkli ve kullanışlı bir araç 

@Mmt0634 Çok teşekkür ederim, yok burada tam tersi indirim bile oldu araçlarda. Fiyat bütün parçalar dahil 47-48 bin isviçre frangı.

@mustafayldrHoş bulduk, kesinlikle sonuna kadar öneriyorum. Çok zevkli ve kullanışlı bir araç 
Olması gerektiği gibi olmuş...

Bizde de bayiler hep al satcilara araba sattı tabi bayide araba kalmayınca alsatcilar da kendi piyasasını oluşturdu int sitelerde 30 bine yakın sıfır arac var ve bayilerde araç yok tabi yaklaşık olarak 10 20 bin tl fazlasına...

İş böyle olunca devlet el koydu ise 30 ağustos zafer bayramımız da bir  gece ansizin otv ye güncelleme yapıldı...

bayilerde sıfır arac yok ama alsatçılarda ve galeride 30 bine yakın sıfır arac var die...

Yani durumumuzu az çok biliyorsunuzdur ama az da olsa özet geçitim...

Aracinizin detaylı resimlerini bekliyoruz bizim ülkemizde artık zor...

resimler iyi geliyor teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Albino foruma hoşgeldiniz.R'ın maşallahı var.Sizde diyormusunuz 50 yıl önce sen olsaydın biz burada olmazdık.
R manuel mi.
Dailaxxo' yü tanıyor musunuz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah kardeşim allah kaza bela vermesin inş.

Hoşgeldiniz. Gelirken egzoz sesiniz sizden önce geldi hocam :)   Instagramdan takibe aldım. 

Solothurn dogumlu biri olarak hosgeldiniz diyorum malum frank lira bu seviyedeyken gidip gelemiyoruz artik😊

@slck Hoş bulduk teşekkürler, araç DSG otomatik. Ve maalesef Dailaxxo'yu tanımıyorum.
@yunusaktas91  Estağfirullah reis 
@nebraska Valla ben benzin ucuz diye acımıyorum ondan şuanda 100 km de 15-20 litre arası yakıyor :D  benzin 1.50 98 ve 100 oktanlar iste 1.70 civarında litresi.
@Inter61 Uğrarsanız haberleşelim ustam :D  

@Albino maşaallah hocam aracınız çok iyi çok güzel 🖤 Allah kaza bela vermesin

Detaylar harika olmuş bu şekil değiştirmeye devam bence

Geri
Üst Alt