SARI SİTE İLÂNLARI (FİYAT YÜKSELTME GRUPLARI)

Bizim Golfler yemin ediyorum bu fiyatlar karşısında bedavaya satılıyor.Yada Golf kullanicilari insaflı.Golf çoğu yönden A3 ten fiyat performans açısından bakilirsa güzel ama Audi amblemi sebebiyle günü kurtariyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:

pandemi ilk başladığında tek maskeyi 5 tl den satanlar oldu insanları kazıklamanın ticari zeka sayıldığı bir ülkede yaşıyoruz yaşamak bir yana hayatta kalmaya çalışıyoruz herkes istiyor ki 1 e 5 katayım satayım dürüst insanın keriz sayıldığı bir zamanda hayatta kalmaya çalışan bir toplum olduk yıllarca hayalini kurup zor bela kredi çekip anca ağır hasarlısını aldığım aracıma keyifle binemiyorum söylecek çok söz var ama ben yoruldum dostlar 

2 hafta önce 160 bine sıfır ibiza aldım Doğuş'tan... Satış temsilcisi geçen ay en düşük  177 bine verdik, hem de galericilere  dedi.. Pandemi sebebiyle avanta da dâhil vererek çok az miktarda gelen 0 km araçları alıp en az 20 bin karla hem de birkaç günde satıyorlardı. Polo comfort otomatik almayı düşünmüştüm 3 ay önce Türkiye'deki tüm VW bayilerini aradım, hiçbirinde yoktu ve çoğu da ukalâca en erken 2021 Haziran'da gelebilir diye dalga geçiyorlardı... Ama ne yazık ki hiç bulamadığım aracın aynısından aynı galeride tam 37 tane vardı. Hem de malûm siteye ilana bilr koymuşlardı... BMGK kitle imha silahları ile finansal mücadele adı altında(reform) Hükümet dış dünyaya nükleer silah üretmeyeceğini yasa ile söz vermiş oldu... Yani döviz bir miktar daha düşecek ve galericiler için tarih yazılacak zararına satış  dönemi geliyor.. 
Bir hafta önce annem için Polo aradım.Kartal Doğuş oto ile görüştüm bir araç gemide Ocak ayında geliyor dedi.

1.0 tsi dsg comfort.193 bin lira. Biraz düşüneyim dedim kapattım 15 dakika sonra elimde lacivert araç var alacak kişi vazgeçti ister misiniz diye sordu.Fırsatı kaçırdım çünkü mevcut aracı da satmam gerekiyor.

Fiyatlar, düşmeye devam ediyor. Piyasa şubat ayında dengeye doğru gelecektir.  İbiza 154 bine düşmüş. Ateca da 345 olmuş ve bayilerde hazır araçlar da var. Yargı ve ekonomi reform paketleri 26 Ocak'tan sonra görüşülmeye başlanacak. Döviz görece de olsa düşmeye devam edecektir. İlk çeyrekte dövizde yükseliş olmaz dolayısıyla.

Geri
Üst Alt