Golf yerine Seat 1.0 tsi 115 Dsg Arona

Baho_34

Katılımcı Üye

İsim
Mert Bahadır
2013 83 Binde Golf 7 Manuel 1.4 Tsi Highline manuel sahibiyim. Opsiyon olarak aracımda Ergoactive Masajlı ısıtmalı koltuk,Keyless,Renkli Ekran ve Alarm mevcut. Aracımı satıp 0 km araba alma niyetim var. Siz olsaydınız ne yapardınız? Fikirlerinizi merak ediyorum. Saygılarımla

@Baho_34 Mantikli ama Arona makyajlanackti sanirim, skoda kamiq fiyatlari düsmüs, pejo 2008'de düsüyor, arabanizi satin ama almak icin acele etmeyin, daha cok firsat cikar gibi duruyor

Arona güzel bir tercih sarı sitede d e bende takip ediyorum hele fethiyede 0 kırmızı bin araç var fiyatı baya uygun özellik olarak da oto park bile var...

Tercih edilebilir sonuçta sıfır 2020 model araç 

Şu 308 şu anda alınacak en mantıklı 0 km araç.Yenilenmiş otom.herşeyi var.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Baho_34 

Daha önce golf yerine polo, golf yerine Clio , şimdi de golf yerine arona.

Bence golf yerine bu araçların hiç biri alınmaz.

Aracımı yenileyeyim almışken de sıfır araç alayım derseniz eldeki bütçe ne olur ona göre hareket edilip araç belirlenebilir. 

Bütçeye yakın 3 araba belirleyin ve ona göre kıyaslama yapalım. Bu size daha iyi fikir verir.

0 km 308 1.2 puretech eat8 style alırdım, 225-230 bin liralara ilanlar var. 2016 da Golf yerine 0 km alacaktık ama bayinin işgüzarlıkları sebebiyle almamıştık. Golf'ün üstüne ekleyebilecegim param olsa ben de 0 km 308 almak istiyorum.

Örnek ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2020-0-peugeot-308-style-tech-cam-tavan-g.gorus-hayalet-led-888795586/detay
Hocam bayide sıfırı da aynı fiyat yanlış hatırlamıyorsam. Geçenlerde @IBS6134 hocam fiyat almıştı aynısı için. Kesinlikle şuan 308 iyi bir tercih olarak duruyor fiyatıyla. Evet Fransız ama style paketi bile oldukça dolu. 

Hocam bayide sıfırı da aynı fiyat yanlış hatırlamıyorsam. Geçenlerde @IBS6134 hocam fiyat almıştı aynısı için. Kesinlikle şuan 308 iyi bir tercih olarak duruyor fiyatıyla. Evet Fransız ama style paketi bile oldukça dolu. 
Bayide yoksa bile galericilerden alınabilir, 218 e aldılar bu arabaları zaten en azından 50 60 ekleyip ilana koymadılar :D

@Baho_34 

Daha önce golf yerine polo, golf yerine Clio , şimdi de golf yerine arona.

Bence golf yerine bu araçların hiç biri alınmaz.

Aracımı yenileyeyim almışken de sıfır araç alayım derseniz eldeki bütçe ne olur ona göre hareket edilip araç belirlenebilir. 

Bütçeye yakın 3 araba belirleyin ve ona göre kıyaslama yapalım. Bu size daha iyi fikir verir.
Teşekkürler 🤗

Bugun bir arkadasim 230 bine otomatik 1.0 130 bg ford puma aldi. Liste fiyati 280 bin küsur hocam. Tuhaf bir durum var arabanin muadiline sahibinden de baktim 240 dan asagi nerdeyse boşu yok 😀

Golfte sonra alınacak araç passat superb falandır ya bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt