Passat B8.5 Dijital Klima Paneli Retrofiti

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Dijital klima panelini uzun süredir takmayı düşünüyordum . Fiyat ve ürün araştırması sonrası ürünü aldım . Yaklaşık 2 hafta içinde elimde oldu . Discovery pro ile iç mekandaki bütünlüğü yakaladık .

C87E6663-6929-4353-87DE-830A31F0099E.png

Hayırlı olsun hocam, kısa dönem/uzun dönem kullanım deneyimlerinizi merak ediyoruz. 

Dijital klima panelini uzun süredir takmayı düşünüyordum . Fiyat ve ürün araştırması sonrası ürünü aldım . Yaklaşık 2 hafta içinde elimde oldu . Discovery pro ile iç mekandaki bütünlüğü yakaladık .

Ekli dosyayı görüntüle 41255
Güzel görünüyor. Yeni vites topuzunu beğeniyorsanız uyum sağlayabilir
Ucc2cf3e391a441d3bc0644f3b170664aD.jpg

Hayırlı olsun hocam, kısa dönem/uzun dönem kullanım deneyimlerinizi merak ediyoruz. 
Bu sabah taktım .  Klima panelini değiştirmek golf kadar rahat olmadı . Üst trim , medya çerçevesi , medya ekranını söktüm . Hazır sökmüşken güzelce trim sesi yapmasın diye trimleri kapladım . İlerleyen günlerde kalan trimleride söküp yalıtımını yapacağım . 

Passatların son parti gelenlerinde dijital klima paneli standart şekilde geliyor . Bizim aracımız 2020 olmasına rağmen yoktu . Onları gördükten sonra ve yıllardır tuşlu klima paneli kullandığım için eski gelmeye başlamıştı iç mekan . Değiştirdikten sonra çağ atladı resmen . 

Dokunmatik olduğu için kullanımı zor olur düşünüyordum  fakat kullanma kolaylığı olsun diye  özellikler koymuşlar . Basılı tutunca hızlıca sıcaklığı değiştiriyor . Sağdan sola veya soldan sağa kaydırınca farklı şekilde sıcaklığı ayarlıyor . Kullanımı oldukça rahat .

İç mekanda renkleri ve aydınlatmasıyla bütün oluşturdu . Havanın çıkacağı yeri ayarlamaya basınca medya ekranında seçme yeri geliyor ( eskiden geliyormuydu bilmiyorum )

Aldığım fiyatıda düşününce f/p açısından çok güzel bir retrofit oldu .

Hayırlı olsun.  :sofor:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz 

Güzel görünüyor. Yeni vites topuzunu beğeniyorsanız uyum sağlayabilir
Yeni tiguanlarda çok güzel duruyor . Ama bizim araçlara sonradan takıldığında sol tarafta vites göstergesi hala duruyor. İki yerde de yazması içime sinmiyor açıkçası . İlerde çerçevesiyle birlikte üreten olursa geçmek isterim .

@ogzogz 

Yeni tiguanlarda çok güzel duruyor . Ama bizim araçlara sonradan takıldığında sol tarafta vites göstergesi hala duruyor. İki yerde de yazması içime sinmiyor açıkçası . İlerde çerçevesiyle birlikte üreten olursa geçmek isterim .
U774008d0aa1e4d9ba24e99bdefd30599k.jpg
 eğer düşünürseniz oraya bir şerit kaplama yapabilirsiniz. Ya da dediğiniz gibi mutlaka yeni trim üretebilirler. Gerçi içeride çoklaştırıcı soket var galiba. O kısım yanmaması için muhtemelen tek soket takılır ve dediğiniz gibi o zaman daha toplu durur 

@ogzogz 

Yanlar piano black kaliteli bir piano blackle güzel olabilir hocam denemek lazım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim .
Rica ederim. Görüntüyü tamamlar diye düşündüm. Ayrıca sizin Passat yeni olduğundan yukaridaki saat yerindeki Passat yazısı ile de bütünleşir. Bence kafanıza yattı :)  şimdiden hayırlı olsun

Geri
Üst Alt