COMİNG HOME/LEAVİNG HOME ÖZELLİĞİNİ ÖN SİNYALLER İLE KULLANMAK

Hocam kodlama sıralamasında herhangi bir değişiklik yapmadan yalnızca şiddetini düşürdünüz değil mi ?
sadece şiddet kısmını yüzde 25 yaptım her iki tarafida[emoji1]

One Life Live it.!!!

sadece şiddet kısmını yüzde 25 yaptım her iki tarafida
emoji1.png

One Life Live it.!!!
:)  

Hocam mesela LED farlı leonlarda amerikan park şiddetini 1 de yapsanız 100 de yapsanız aynı yanıyor çünkü led ampul var üzerinde.

Belki bizim sinyal ampulümüz 50'de de 100'de de aynı yanıyordur, yani max. ışığını 50'de de verebiliyordur ya da 50 ile 100 arasında biz bariz fark olacağını düşünürken çok fark olmaması sebebiyle ayırt edemiyor olabiliriz falan filan :)

Sonuç olarak CH&LH değerini düşürünce farkı ve herhangi bir sıkıntı olmadığını bariz şekilde görebildiniz :)  

Bunları yaptıktan sonra teype özellikler geliyor mu ? Yani istediğimiz zaman aktif yada deaktif edebiliyor muyuz ? 

@Fatih Tursun gelmiyor hocam ben yaptığımda gelmemişti ama gelmesi icin başka bi kodlama yapılabiliyordur belki onu tam bilmiyorum

Bunları yaptıktan sonra teype özellikler geliyor mu ? Yani istediğimiz zaman aktif yada deaktif edebiliyor muyuz ? 
Hocam bu yalnızca sinyallerin de CH&LH şeklinde yanması. Amerikan park tarzı yanıyor yani. CH&LH açık değilse onu açtığımız yöntem farklı.

@Fatih Tursun gelmiyor hocam ben yaptığımda gelmemişti ama gelmesi icin başka bi kodlama yapılabiliyordur belki onu tam bilmiyorum
Teşekkür ettim.

Hocam bu yalnızca sinyallerin de CH&LH şeklinde yanması. Amerikan park tarzı yanıyor yani. CH&LH açık değilse onu açtığımız yöntem farklı.
Onu nasıl açabilirim forumda gözüme çarpmadı,yardımcı olursanız sevinirim hocam.

@MSE Konuyu inceledim ama benim işime pek yaramayacak gibi geldi. Benim istediğim aracı kumandadan açtığımda sinyal koluyla alakası olmadan farı yada sisi yaksın. Böyle bi kodlama yok sanırım. Amacım sadece görsellik :)

@MSE Konuyu inceledim ama benim işime pek yaramayacak gibi geldi. Benim istediğim aracı kumandadan açtığımda sinyal koluyla alakası olmadan farı yada sisi yaksın. Böyle bi kodlama yok sanırım. Amacım sadece görsellik :)
Aracınız hangi donanım Hocam, highline ise orjinalden olması lazım. Comfort veya midline ise şu konuda sanırım istediğiniz.

(Mobilden giriyorum imzanızda yazıyorsa kusuruma bakmayın.)

@fcsrnHocam araç comfortline,attığınız konuyu gördüm ama ambiyansa bağladığı için kapıyı her açıp kapamada yanıp söndüreceği için bunuda eledim :)  

@Fatih Tursun bir seçenekte ışık yağmur sensoru alıp montaj yapabilirsiniz ;)
@Fatih Tursun hocam Yusuf hocamın da yazmış olduğu gibi bu isteğinizin tek çözümü ışık sensöründen geçiyor. Auto konumlu far anahtarınız ile birlikte akşam farlarınız otomatik yanar, Coming Home & Leaving Home otomatik olur ve silecekleriniz yağmur durumuna göre otomatik çalışır. 

Selam arkadaşlar , forumda yeni sayılırım kendime 18.9 kablo aldım ufaktan birkaç kodlama yaptım , şimdi bu konu da yArdıma ihtiyacım var , coming-leaving home da aktif olunca kısa lambalar veya sinyal işin olan kodlama var benim isteğim kısa veya sinyalin değil de uzun lambaların aydınlatması , bunun için hangi ayarı yapmalıyız ? Teşekkürler 

Geri
Üst Alt