Golf 8 fiyat tahmini?

@Negatiwe dostum katiliyorum sana bende konus baska elbette ama bu attigin araci bilem bi kisi olarak aractan anlayam biri olarak bu rakam olucagina inaniyormusun yoksa tek olmasi hasebiyle oldugunu dusunuuormusun bizim gibi ayrica bu araci satan yer evimin arkasinda biliyorum araci canlida gordum kendisinede dedim sen ne sattigini bile bilmiyosun tam dolu demissin arac standart golf otomatik yazmissin manuel  higline demissin arac higline degil aryica higline denen bi olay kalmadi arka stoplari dahi normal 

ayni arkadasin e golf modelide var oda bu rakamlarda ilanda burasi ithalatla arac getiren bir yer zaten suan yazdiklari rakamlar degerinin en az 100 150 bin to uzerinde 

Yakında aliexpress'ten getirtiriz artık Golf 8'leri..

• Beğen
Tepkiler: SCC
@krym Bu rakamdan giriş yaparsa ki umarım yapar, şu yeni çıkan Peugeot 208’i de yine karaborsa yapan o rezalet fransız firması bir tane araba satamaz. Ki umarım da öyle olur. Bu fiyat 1.5 DSG FR için de olumlu bir fiyat tablosu gibi.

@sergentunc 208 gt line avrupada 130 bglik manuel yeni fr leondan daha pahaliymis, yani bu liste gercek ise kartlar yeniden dagitilir :)

alttaki iletideki gibi dsg leon 1.0 lar 230 bine satilrisa...... eglence baslar

Ekran Resmi 2021-01-21 00.23.12.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
230 a Golf 8 gelirse boş paket bile olsa kapış kapış gider.

Sonuçta retrofit olayı çok zor olmuyor...

231 e Leon Fr güzelmiş ama manuel vites mi o , Dsg yazmamışlar yanına...

@krym İnsan deliriyor hocam resmen bulduklarını yolmaya çalışıyor bu Fransızlar. Forumları Peugeot övme, pazarlama yerine çevirmişler. Gönül ister ki hakkı olan rakamlara (çok daha alt fiyatlara alabilelim) ancak şu şartlar altında Seat Leon piyasayı süpürür (ki süpürsün de) istediği kadar donanım koysun sen Fransız arabasısın, kutu kadar arabaya oluşturduğun algıya bak, haddini bilmeden mazisini çabuk unutmuş anlaşılan Peugeot.

Dengeleri dogus sağlar bakalim 

Pegeout motor sanzimani gercekten cok basarili eat8 kusursuz ve saglam 

İc tasarim ve dis tasarim uzun sure pejoyu goturur onlarda basarili

Teknoloji ve donanimda da basarililar

Trim malzeme ve boya kalitesi sinifta kalir

Golf 8 in en ust paketi 330 u gecmemeli ki otv muaf satilsin satacagi bi golf bi de polo var t-roc suan girmiyor dogusun stratejisi cok onemli

@krym Fr  bu fiyatla girecektir. Fazlasi cok zor satilr. Golf orts psket 1.0 tsi de bu fiyatla girecektir. Bosu daha ucuxa gelir. Eger 230.000 vergi siniri guncellenirse ki yakindir guncellenmesi golf orta paket 250.000 civarlarinda bir fiyatla yili normal sartlarda bitirir. 

Vergi sinirinda bir fiyatla giris yapacak orta paketin ust dilime girmesi veya ust dilimden asagiya dusmesi cok rahat guncellemeler ile meydana gelebilecektir. En sikintili fiyat grubu bu orta pakette olacaktir. En tehlikelisi diyelim. 

Yeni c yeni c dir yani bu fiyat çok iyi şu andaki piyasada. Bence net düşünülmeli. 

Ama sanırım bu gelen araçlar alt vergi diliminde olan araçlar. 1.5 etsi ya da daha doluları gelecektir lansman sonrası. Fiyatları da yükselerek. 

IMG-20210121-WA0011.jpg

Benim anlamadigim nokta neden TR ye hala Golf 8 gelmedi. Yaklasik 1.5 yildir piyasada olan bir arac Golf 8 Avrupa da  ve Covid kaynakli uretim az fln da degil - bugun siparis etsem 5-6 hafta gibi bir surede Golf 8 R bile alinabiliyor Isvec te, 

Eger VW elindeki önceden uretilmis Golf 7 leri bitirmiyor ve hala yeni Golf 7 uretiyorsa ilginc, neden yaklasik 2 senedir iki modeli birden uretiyorlar anlamak zor. Iki modeli birden yurutmek aslinda uretici icin daha zordur ama mutlaka bi aciklamasi vardir :)  

Geri
Üst Alt