Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

yusuf

Forumu daha iyi nasıl kullanırız.

Bu konuda 33 ileti var

Farkettiğimiz güzel özellikleri yazalım. Böylece daha iyi kullanmış oluruz.

1. Üstteki fırça ile arkaplanı değiştirebilirsiniz.

2. Aktiviteler bölümünde forum akışını görebilir ve istediğiniz şekilde yeni bir filtre oluşturabilirsiniz. 

3. Kişi etiketlerken 2 kere @@ basarsanız çok daha kolay açılır pencere.

4. Mesajın belli bölümünü sadece o bölümü seçerek alıntılayabilirsiniz. 

5. Bir mesajı okuduktan sonra tekrar tüm okunmamış mesajlara gitmek yerine aşağıdaki resimde yazan butona basın :'(

56a7e6f99b06e_EkranAlnts.thumb.PNG.e0a76

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, yusuf yazdı:

Mesajların altında başa dön butonu var. Gözünüz aydın :)

aaa süper oldu valla. hep en son mesaj çevresinde dolaştığımız için en sona gidiyordum. sonrasında akış kısmına çıkmak zor oluyordu.

yine çok güzel hareket hocam. s=friendship

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, yusuf yazdı:

Farkettiğimiz güzel özellikleri yazalım. Böylece daha iyi kullanmış oluruz.

1. Üstteki fırça ile arkaplanı değiştirebilirsiniz.

2. Aktiviteler bölümünde forum akışını görebilir ve istediğiniz şekilde yeni bir filtre oluşturabilirsiniz. 

3. Kişi etiketlerken 2 kere @@ basarsanız çok daha kolay açılır pencere.

4. Mesajın belli bölümünü sadece o bölümü seçerek alıntılayabilirsiniz. 

bu iş harika olmuş. :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@silvershadow Değerli Murat Hocam,

İmza konusuyla ilgili golftutkunu dostlarımız için aşağıda detaylıca /görsel bazlı olarak anlatmaya gayret ettim :) 

1. İlk olarak forum sayfasında sağ üstte yer alan profil isminiin sağında bulunan ok ile açılan alt menuden Hesap Ayarları nı seçiyoruz.

step_1.jpg.9c6f3a846ee0f15731c28e76702d6

2. Açılan pencerede yer alan üst barın en sağında yer alan İmza bölümünü seçiyoruz.

step_2.thumb.jpg.99d45494bd9c7e7c145408a

3. Aşağıdaki görselde de göreceğiniz üzere aşama aşama belirtmeye gayret ettim. 

İlk olarak önceden hazırlamış olduğunuz /tercihen maks. 500 px genişliğini geçmeyecek ebatta görsellerinizi şemada 1 no'lu madde olarak işaretli yerden yüklemeniz gerekmektedir.

Yükleme sonrası sisteme upload edilmiş görselleriniz 2 no'lu maddede belirtilen yerde gözükeceklerdir. İmzanızın neresinde yer almasını istiyorsanız yazı alanında belirlediğiniz yeri belirleyip ilgili resmin üzerine çift tıkladığınızda resim imza alanınızda gözükecektir. Ben imzamda yer alan aracımın görselinde eni 200 px olarak belirledim, tercihen daha büyük olmasa da (abartı olabilir kanaatimce :)) daha ufak ebatlara getirmek isterseniz imzanızda yer alan resmin üzerine çift tıkladığınızda açılacak pencerede yer alan ölçülendirme bölümünden ayarlama yapabilirsiniz. Ölçü belirttiğiniz pencerede yer alan Keep Aspect Ratio seçeneğinin işaretli olmasına dikkat etmek gerekiyor, eğer ki seçili olmazsa örneğin enini değiştireceğiniz görselin boyu değişmeyeceğinden resim orantısal olarak bozulacaktır. 

Üçüncü olarak imza bölümünü aynen MS Word kullanır gibi istediğiniz font/punto/renk ve yerleşim olarak yazabilirsiniz. Sadece yazı yer almasını istiyorsanız bu bölüm yeterli olacaktır :) Tercihen ilk olarak yazılarınızı yazıp, sonradan resimleri istediğiniz yerlere de konumlandırabilirsiniz.

Son olarak imzanızda yer alan herhangi bir görsele link vermek isterseniz (kendi resim galeriniz, sosyal medya hesapları gibi) resmi seçili hale getirip yine üst barda yer alan aşağıdaki görselde de belirttiğim köprü butonu aracılığı ile linklendirebilirsiniz. Bu arada twitter ya da instagram hesaplarınız için logo indirip biçimlendirmenize gerek yok, dilerseniz mevcut imzamdan rahatlıkla alabilirsiniz :)

Sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa memnuniyetle yardımcı olmak isterim.

step_3.thumb.jpg.70ddd87597c9a6045636b7c

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Okumadığım içeriklere tıklayınca,listelenenlerden birine tıklıyorum ve konunun ilk açıldığı tarihi gösteriyor.Ben son sayfayı tikliyorum oda yetmiyor en son hangisini okumuştum  onu da anlayamıyorum,önceden(eski halindeyken forum) tıklayınca en son okumadığım yeri gösteriyordu tarayıcı ve mesajın üstünde yeni ibaresi vardı.

Bendemi sorun var,gözümden kaçan bir şey mi oldu anlamadım,bu tür durumlarda teknolojiden nefret ediyorum yahu...s=bur2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Umut yazdı:

Okumadığım içeriklere tıklayınca,listelenenlerden birine tıklıyorum ve konunun ilk açıldığı tarihi gösteriyor.Ben son sayfayı tikliyorum oda yetmiyor en son hangisini okumuştum  onu da anlayamıyorum,önceden(eski halindeyken forum) tıklayınca en son okumadığım yeri gösteriyordu tarayıcı ve mesajın üstünde yeni ibaresi vardı.

Bendemi sorun var,gözümden kaçan bir şey mi oldu anlamadım,bu tür durumlarda teknolojiden nefret ediyorum yahu...s=bur2

Hocam konuya değilde yanındaki yuvarlağa tıklayın ;) Yada yıldız oluyor bazen. Üzerine gelince yazıyor ilk okumadığıma git diye. Eski sitedeki alışkanlığımız :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eskiden eksiklik olan mesaj yazarken yarıda kalma olayı artık yok. Mesaj yazarken yarıda bıraktınız. Bir sorun oldu diyelim. Yazdığınız mesaj o konu içinde kayıt oluyor. Tekrar yazmaya başladığınızda kaldığınız yerden devam ediyor. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Onur yazdı:

@yusuf Hocam nedense çözemedim anasayfada en son yazılan mesajları eski forumdaki gibi göstermeyi

Hocam üstte okumadığım mesajlar diye buton var. En alt sağda da var. Onun haricinde aktiviteler bölümüne bir göz atın. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, yusuf yazdı:

Hocam konuya değilde yanındaki yuvarlağa tıklayın ;) Yada yıldız oluyor bazen. Üzerine gelince yazıyor ilk okumadığıma git diye. Eski sitedeki alışkanlığımız :)

Teşekkürler Yusuf keşke daha önce sorsaydım...s=ohmygod

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fotoğraf yükleme olayı çok iyi olmuş direk telefon yada pc den yüklenebiliyor, hızlıresim vb. gibi sitelere ihtiyaç kalmıyor hiç :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

önceki forumumuzdaki son mesaj atılan başlıklar kısmı bende çok fena alışkanlık yapmış.

şu an bile sadece en üstteki 5 başlığa bakıyorum 8D

öyle bir düzenleme getirilebilir mi yine ?

@yusuf

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Rust yazdı:

önceki forumumuzdaki son mesaj atılan başlıklar kısmı bende çok fena alışkanlık yapmış.

şu an bile sadece en üstteki 5 başlığa bakıyorum 8D

öyle bir düzenleme getirilebilir mi yine ?

@yusuf

Hocam üstte okunmamış son mesajlar butonuna basıyor musunuz hiç? Yoksa illa ana sayfadamı böyle birşey olsun istiyorsunuz? Üst tarafa öyle birşey koyarım ama alıştım bu sisteme gereksiz geliyor biraz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, yusuf yazdı:

Hocam üstte okunmamış son mesajlar butonuna basıyor musunuz hiç? Yoksa illa ana sayfadamı böyle birşey olsun istiyorsunuz? Üst tarafa öyle birşey koyarım ama alıştım bu sisteme gereksiz geliyor biraz. 

orayı kullanıyorum da , daha pratik geliyordu bana o şekilde.şahsen ana sayfada görmek isterim ,  zor bir işlem değilse denenebilir mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Rust yazdı:

orayı kullanıyorum da , daha pratik geliyordu bana o şekilde.şahsen ana sayfada görmek isterim ,  zor bir işlem değilse denenebilir mi ?

Bakın bakalım hocam olmuş mu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, yusuf yazdı:

Bakın bakalım hocam olmuş mu :)

bence harika oldu :'(, uğraştığınız için teşekkür ederim

diğer üyelerimiz de beğenirse böyle kalması taraftarıyım ben.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Rust yazdı:

bence harika oldu :'(, uğraştığınız için teşekkür ederim

diğer üyelerimiz de beğenirse böyle kalması taraftarıyım ben.

ewet çok iyi olmuş  teşekkürler. 10 başlıga kadar olabilir mi? lütfeeen...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, blackfear13 yazdı:

ewet çok iyi olmuş  teşekkürler. 10 başlıga kadar olabilir mi? lütfeeen...

Tamam hocam bilgisayara geçince 10 yaparım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.