Midline Plus Dönüş Sis Farı

Taras

Yeni Üye
İsim
tarık
ARKADAŞLAR MERHABA ELİMDE ÇAKMI SİS FARLARI KROM İZGARALAR, ANAHTAR VE TESİSAT KABLOM VAR BUNLARI BAĞLATACAĞIM ANCAK SAĞA SOLA DÖNÜŞLERDE AKTİV OLAMAZ ARKA SİSLERE BAĞLARIZ TEK HAMLEDE ÖN ARKA BİRLİKTE AÇABİLİRSİN DENDİ BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ANKARADA SERDAR USTAYA YÖNLENDİRDİLER NE YAPMAM LAZIM 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lütfen forum içerisinde sürekli büyük harfler kullanmayınız.

Orjinal sis farlarında dönüşlerde aktif oluyor. Ankara'da Kaygusuz Oto Necati ustadan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

@AhmetCakmak farlar orjinal bmc diye bir parca değişecek dediler

yoksa sadece tek kademede ön arka birlikte yanacat

@AhmetCakmak farlar orjinal bmc diye bir parca değişecek dediler

yoksa sadece tek kademede ön arka birlikte yanacat
Bildiğim kadarıyla bcm değişimine gerek yok ama dediğim ustaya sorarsanız orjinal şekilde bilgisini de verir montajını da yapacaktır.

Bildiğim kadarıyla bcm değişimine gerek yok ama dediğim ustaya sorarsanız orjinal şekilde bilgisini de verir montajını da yapacaktır.
Ahmet hocam midline plus modellerde VagCom la bağlanıp sis farı aktif etmek istediğimizde bcm nin desteklemediğini yazmakta.

Fotoğrafını buldum hatta

/monthly_2018_04/Screenshot_4.png.1f5bd39d06402eb0a84348e67d131747.png

Ahmet hocam midline plus modellerde VagCom la bağlanıp sis farı aktif etmek istediğimizde bcm nin desteklemediğini yazmakta.

Fotoğrafını çekmiştim şu an bulamadım ancak
Evet hocam değişmesi gerekiyor diye biliyorum ben de, ama daha önceden değişim olmadan da yapanları görmüştüm sanki Midline Plus'da. O yüzden emin olamadım. 

Sizin araçta low bcm var. En az mid bcm olmalı. Değişim olmadan yapanlar arka sislere bağlıyordu sanırım. Pin çakılarak da yapılabilir belki. Ankarada gideceğiniz yer Necati Kaygusuzdur. Doğru bilgiyi ondan alırsınız.

Geri
Üst Alt