New York Sokaklarında Gezen Bağcılarlı!

Dün akşam golf Gti ile aynı olayı yaşadım abim kendisi 2 aracın arasından geçtik ayni sekil tam tamına adam tam değecek iken son anda kırdı adam valla ne desek az dedim çek sağa iniyorum keşke çekme şansım olsaydi6

Bu yaptıklarını bir de ballandıra ballandıra anlatıyorlar, ya o aracın içinde can var,  Çocuk var bebek var, gebermek istiyorsan git uçurumdan atla arabayla, Adrenalin istiyorsan piste git, milletin canıyla maliya niye oynuyorsun, sen zevkini yaşayacaksın diye bir başkasının hayatına kast edemezsin. 

Böylelerinin elinden ehliyetlerini bir daha araç kullanmaları mümkün olmayacak derecede almaları lazım. İllet oluyorum böyle tiplere. 

Ilk video kaliteli uzun versiyon varmi merak ettim iyice bakicam şuna...

Eleman direk indirip dovmelik valla 😡

bundan sonra banka hesabı, meslek gibi  vb. değerlendirmeleri sağlayarak verdikleri vize izinlerine ikame ettiği semti de eklemeleri gerekir.

bundan sonra banka hesabı, meslek gibi  vb. değerlendirmeleri sağlayarak verdikleri vize izinlerine ikame ettiği semti de eklemeleri gerekir.
Hocam genelleme yapmak matematiksel olarak belki çok yanlış olmuyor ama kurunun yanında yaşın yanması da pek hoş bir durum değil. Aramızda muhakkak o semtlerde oturan güzel insanlar vardır, kırılabilirler. Yapılanı hor görmek lazım bence sadece.

Yoksa kibar beyefendi/hanımefendi görünenlerin de içinden başka bir şey çıkabiliyor; zincirlikuyu metrobüs durağında starbucks müdavimi plaza çocuklarının nasıl birer canavara dönüştüğüne çok kez canlı şahit olmuşumdur. :)

Aynı şekilde TCDD yüksek hızlı treninde business plus kısmın fotoselli kapısını manuel sürgülü kapıymış gibi yerinden çıkartacak kadar zorlayan ve sonra hiçbir şey olmamış gibi kibarca(!) yerine oturan, beyefendiyi(!) de hiç unutamam mesela. :)  Dış görünüş ve bazı kimlikler insanı çok yanıltabiliyor.

Biraz kaba bir tabir olacak belki ama, "öküz her yerde öküzdür".

@frknyldrm okuyan arkadaşların bu kadar içselleştirip alınmasına gerek yok bence. bölgede yaşan arkadaşlar da bu durumun farkında ve rahatsızlardır eminim ama  hepimiz mecburiyetten bir şekilde yaşamlarımızı sürdürüyoruz ki zaten ben de bu mesajı Cihangir'den yollamadım.  :lol:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt