Jump to content

Golf 7 gri iç trim takas (siyah ile)

Recommended Posts

Herkese merhabalar. Kazasız sürüşler.

2014 golf 7 aracımın gri iç terimlerini comfort veya high'lardaki siyah iç trim ile değiştirmek istiyorum. Fırçalı gri isteyen varsa değişebiliriz.

(Teyp çerçevesi, torpido ve klima çerçevesi, vites çevresi, gösterge çevresi, mümkünse yolcu torpido ve kapı gri şeritleri)

İyi forumlar dilerim:)SAVE_20201121_125045.thumb.jpg.7d89230a5ea0751792e38169f928557c.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Kurucu Yönetici
23 dakika önce, Evilhard yazdı:

@AhmetCakmak aynen gördüm bunu ancak sadece gösterge var ve 536₺ 

Aslında 7.5 carplayli ünite için gri çerçeve bulamadığım için tüm trimleri siyah yapmak istiyorum sırıtmasın diye.. bakalım nolacak:)

Çok pardon evet full set olan değilmiş. Full set olanı bulamadım şimdi biraz bakınca :) Önceden paylaşmıştık forumda. Malum kurlarla dediğiniz gibi pahalıya geliyor. Umarım uygun maliyetle halledebilirsiniz tamamen siyah olmasa da.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Evilhardarkadaşım benim aracımda aynı senin iç trimlerin gibi gri renkli.
fakat piano black olanlarda çok fazla toz gösterme ve toz toplandığına dair şikayetler var.belkide kimbilir bizimkilerin böyle bir güzelliği var ama farkında değiliz herhalde.
eğer full set yapmayı düşünürsen 5d carbon fiber olanları yaptırmayı düşünebilirsin.

belki bende ileride sticker olan bu seti alırsam sıcak fön ile ustasına yaptırmayı düşünmüştüm.
kendine göre hangi seçeneği ve rengi istersen seçebilirsin.aklının bir köşesinde kalsın.

https://tr.aliexpress.com/item/4000060352622.html?spm=a2g0o.cart.0.0.a36d3c0049MvoT&mp=1

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=21637]Evilhard[/mention]arkadaşım benim aracımda aynı senin iç trimlerin gibi gri renkli.
fakat piano black olanlarda çok fazla toz gösterme ve toz toplandığına dair şikayetler var.belkide kimbilir bizimkilerin böyle bir güzelliği var ama farkında değiliz herhalde.
eğer full set yapmayı düşünürsen 5d carbon fiber olanları yaptırmayı düşünebilirsin.
belki bende ileride sticker olan bu seti alırsam sıcak fön ile ustasına yaptırmayı düşünmüştüm.
kendine göre hangi seçeneği ve rengi istersen seçebilirsin.aklının bir köşesinde kalsın.

https://tr.aliexpress.com/item/4000060352622.html?spm=a2g0o.cart.0.0.a36d3c0049MvoT&mp=1

Toz konusunsa haklisiniz. Ama yeni nesil siyah çerçeveli teypleri takinca gride sırıtıyor maalesef. Sticker işi ilk bakışta hoş ve mantikli bir yöntem gibi gözükse de daha önce golf 5 de kaç defa sticker folyo vb denediysem randıman alamamıştım. En iyi ihtimalle birinin tirnaklari zarar veriyordu. Bugün sarı sitede bir midline plus gördüm tüm trimler siyahti boyattiğini söyledi. Muhtemelen ben de öyle yapacağım. :)

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=21637]Evilhard[/mention] sulu kaplama dedikleri karbon görünüm kaplama deneyin. ben bi ara  instagramda görmüştüm 
Aynen o da aklimda adanada var güzel yapanlar. Boya veya sulu deneyecegim bikac gün daha bekleyip:)

Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...