Bir ayrılık hikayesi daha 😢 Araç tavsiyelerinizi bekliyorum

@oguzkaanvolkan hayırlısı olsun.. neticede hayat devam ediyor ya sağlık olursa gerisi ikincil oluyor.

Masrafsız, orta yollu,fazla bakım çıkarmayacak ve nakite dönüşümü biraz daha kolay olabilecek araç sizce de mantıklı geleceğini düşünerek toyota ~@mufayuhocamın önerdiği gibi~ çok uygun diyebilirim.

3. Araç olarak 2020 clio 0.9 tce joy paket aldık . O fiyatlara 1-2 model eskisi alınabilir .  Amaç az yaksın sorun çıkarmasın kolay satılsın diyince. Tercihim bu yönde oldu . Polo fiesta vb baktım ama o paralara anca 2012-2013 model arabalar alınıyordu. Eski donanımlı araba bineceğime yeni donanımsız arabayı tercih ettim . Aldıktan sonra baktım ki parçaları ciddi anlamda ucuz . Yetkili servisi çok iyi çalışıyor. Alman grubu bir araçtan inince göze çarpan can sıkıcı birkaç özelliği var. Ama ayağımı yerden düşük masrafla kessin diyorsanız mükemmel bir seçenek .

gecen ay 113 bin liraya fiat egea benzinli manuel easy 1.4 95bg opak vermis bayiler, suan fiyati 123 bin lira, galeride 133 bin lira

@Balistique @yunusaktas91 Eşime derken hani haftanin bir iki gunu kullanmasi gerekiyor ,genelde araba bende yani :)  micra ve citroen aklimin ucundan gecmeyen araclar ben daha cok corsa ve polo arasinda kaldim. Polonunda hangi yil hangi motor hangi paket diye açıkçası 
Arkadaşımın örneğini verirken, onun da eşi nadiren kullanıyor, genelde kendisinde oluyor demek istemiştim. Bmw’ye binen adam keyifle kullandığı için Golf’ten sonra sizi üzmez diye düşünüyorum. Aklımın ucundan geçmeyen diye önyargılı olmayın, Corsa Micra’nın yanından geçemez. Binene kadar ben de donanımı bol ve keyifli bir araç olduğunu bilmiyordum. @Balistique hocam aslında benim tavsiye amacımı iyice detaylandırmış, aynı şeylerden bahsetmişiz. Bence alabileceğiniz 4-5 modeli belirleyip imkanınız varsa araçları yakından inceleyin. C3, i20, Corolla makul seçenekler...

Kac paraya ne alinir bilmiyorum ama Allah sağlık ve kolaylik versin ustadim

Geri
Üst Alt