Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

Beşiktaş1903 dedi:
Sağ sisim aktif değil ,geri vites canım hocam

Sent from my iPhone using Tapatalk
Benim arka stoplar led olduğu için onları sis olarak anladım s=o_O fotoğraf sanırım aldatıyor geri vites falan herşey kırmızı gözüküyor!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam Golf Midline Plus hakkında ne düşünüyorsunuz ?C4'ten sonra doğru bir seçenek olur mu ?

Bide ön kısa far olarak ne önerirsiniz ?
Hocam standart hariç hiç biri halojen kadar performans vermiyor alirxpress yorumlarında herkez aynı şeyi diyor led de alsanız (u led değil) ampul olarak aynı beyaz ampule çok karşıyım denk getirdiklerimi polise bile ihbar ediyorum , c4 de philips ampul almıştım çifti 150 filandı sökmem takmam bir oldu yapmurda körsünüz resmen hediye edecektim ama başkasına bela olmasın diye kırdım attım :) c4 -golf için biraz düşüneyim müsadenizle haksızlık olmasın

Buyrun siz karar verin geri lambası 1 mi 2 mi oluyor... [emoji6] /monthly_2016_07/led-feux-de-recul-volkswagen-golf-7-tuning_13554.jpg.f301d5ab7a267a596635e9f50536d02e.jpg
236f3c526a5838ff400a54bda7e0b05d.jpg
aynı hocam

Benim arka stoplar led olduğu için onları sis olarak anladıms=o_O fotoğraf sanırım aldatıyor geri vites falan herşey kırmızı gözüküyor!
Evet hocam öyle olmuş , sonuçta geri sis olayına karşı olmanız beni yeterince memnun etti sağolun

Hocam citroen çoğu avrupa araca göre değişik tasarıma sahip hala picassolardaki konfor ekipmanları çoğu araçta yok (dreksiyonda vites, ayakların taban kısmında gizli çekmece , arka kapı direklerinde havalandırmalar , ön kısımda yukarı doğru geniş cam + modüler güneşlikler aklımda olmayan ilginç bir çok şey galiba pejo reno ya nispeten citroen daha iyi ama hani eskiden derlerya golf daha kemikli sanki 50 yıl kullansan tamir istemeyecek öbür taraftan citroen daha radikal ilginç tasarımlara sahip

bu led ile orjinal farkı arka halojenleri komple led yapacağım , tabi alibabadan geldi etti 2 ayı bulur :)

Led uygulamayı fırsat buldum yaptım sonunda,ayrıca çinden aldığım gti pedal setini ve ayak dayamayıda bugün taktım onunda eklerim kısa zamanda şimdi sislere beyaz led düşünüyorum tavsiye varmıdır?

image.jpeg

Led uygulamayı fırsat buldum yaptım sonunda,ayrıca çinden aldığım gti pedal setini ve ayak dayamayıda bugün taktım onunda eklerim kısa zamanda şimdi sislere beyaz led düşünüyorum tavsiye varmıdır?
/monthly_2016_09/image.thumb.jpeg.f01a800ee4523742d45eeb65e2d59f06.jpeg
Hocam aldığınız ürün hangisi paylaşırmısınız sis için performans beklemeyin derim beyazdan ön sisden bahsedeyorsak üst sarı alt beyaz siz bilirsiniz yinede

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt