Kartal gözü

@Aliyano62 ciddi mi yoksa şaka mı ? Bindiğiniz araç C segment lideri golf dostum :)  yapma orjinal çıkma al yuvası kesilecek sonra ayna altı aydınlatma takılacak ve kodlanacak. Orjinalinin yerini hiçbiri tutmaz bilgine. İyi forumlar 

Parklara paralel bağlarsanız seyir halinde de yanar biraz çirkin olur.

Onun yerine iç aydınlatmaya paralel bağlansa daha güzel olur sanki, kapıları uzaktan açınca yanar ve kapıyı açınca yanar
Zaten aracı uzaktan kumandayla açınca yanıyor. Highline

@uranusgrey_golf ne diyosun hemşerim ya bu maytap geçer gibi konuşma tarzı nedir böyle , senin gibi üslupla konuşan kişilerin bilgisine ihtiyacım yok , bilmediğim için soruyorum , ÖĞRENMEK İÇİN

@Aliyano62 Ben satmıyorum hocam sadece yönlendire bilirim gerisi sizle satıcıya kalmış 2000₺ fiyatı var orijinal highline elektrikli ısıtmalı katlanır aydınlatmalı ayna ayna ayar düğmesi sete dahil ayna kapağı ve ayna içinde değil.

@Aliyano62 Yok hocam montaj dahil değil bulunduğunuz il de yada bölgede bir vagcom ustası var ise o montaj yapabilir montaj ücreti ayrı o ne kadardır bilmiyorum çünkü benim de evde yatıyor aynalar ayın 25 i gibi montaja gideceğim konyavagcom Muhammed abiye  :)

2017-2018 yılında golf 7.5 aracıma takmıştım orijinal pinlerine girerek takmıştım coming leaving homeda da çalışıyordu çok güzel olmuştu en küçük boyundan takarsanız çok sırıtmıyor 

@mbonat ufak yuvarlak olamdan takacağım zaten , parka veya iç aydınlatmaya takmayı düşünüyorum , parka takılınca seyir halinde açık kalıyor , iç aydınlatmaya takınca sadece araç açılıp kapanınca 

@bcaksk bundan değil , ufak yuvarlak olanından yakmayı düşünüyorum, montajı ile beraber 120-130 TL bir rakam verildi 

Geri
Üst Alt