Golf 8 ile ilk deneyimim

Ellerinize sağlık bizden birinin deneyimlemesi güzel olmuş

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Recep Gül biraz gizli görev tadında gece gece iyi heyecan yaşattınız, teşekkürler.

Benim anladığım Golf 8, "sana git diyemem, ama kal demek de gelmiyor içimden" gibi bir izlenim bırakıyor.

elinize sağlık hocam.

beni bir kaç detay üzdü; bagaj kapağı ile sol arka çamurluk arasındaki boşluk, arka tampon tasarımı berbat hele o plakalığın olduğu yer, yan aynlara çok çıkıntılı ve hiç kibar ve kaliteli durmuyor, aracın hem önü hemde arkası baygın ve bezgin duruyor, koltuklar berbat kalite hissiyatı yok, golf r beğenmiştim az çok ama golf 8 orta paket ve ful paketin tipi aynı olacağından pek beğenmedim.

Golf 8 benim icin hayal kirikligi. Minimalistlik trendine uyup her tusu dokunmatik yaparak bir halt ettiklerini saniyorlar. Bu yuzden Tesla yi hic sevmiyorum. Belki de Norvec’te cok oldugu icindir bilmiyorum. 
aracin sahibi olunca alisinca dusunceler degisiyor farkindayim. Golf 5 hic sevmezdim, golf 5 2.0 tdi aldiktan sonra hosuma gidiyordu:)

golf 6 da gozum vardi, 7 cikti. Hic hosuma gitmedi. 5 yildir golf 7 gti ye biniyorum 😁.

ama bu golf 8 e isinamiycam sanirim. 
arac 8 yasina girmeden degistirmek istiyorum.  Suan 6.5 yasinda. Ne alicagimi da bilmiyorum gti sonrasi :)  

Yeni bmw serileri de hayal kirikligi. O ne øyle arkadas izgarayi hitler biyigi gibi yapmislar ve yuksek. Saka gibi...

ses açma kapama ve klima kumandaları fiziksel olmalı diye düşünüyorum diğer türlü dokunmatik olması pek kullanışlı değil doğru tespit olmuş. birçok premium araçta hala fiziksel tuşlar kullanılıyor.

@Recep Gül güzel olmuş hocam elinize ağzınıza sağlık merak ediyodum forumdan ilk kim kullanacak diye kiralıkta olsa size nasipmiş 😄

Carplay güzel olmuş 

Bende klima ve ses açma tuşunun fiziksel olmasından yanayım

Görüntü olarakta 7 ve 7.5 un çok daha altında bence

@Recep Gülhocam elinize sağlık. golf 7.5 kullanıcısı aramızdan birinin böyle tarafsız yorumları bizler için daha değerli :)  sonuçta biz de kendi aracımızla karşılaştırarak benzer yorumları yapıyoruz-yapacağız.  araç kullanırken dokunmatik panel kullanımı bana da hep zor gelmiştir. klima paneli olarak hele daha da zorlu olacak. bakalım zamanla alışılır belki bu kadar dokunmatik sisteme araç kullanılırken :)       en merak ettiğim husus 120yi geçince aynalardan gelen rüzgar sesinin akıbetiydi, kötü haberi tez verdiniz :)    incelemelerinizin devamını bekliyorum :)  

@mustafacagri Güzel yorumunuz için teşekkür ederim hocam.  Dediğim gibi aklıma ne gelirse onu aktarmaya çalıştım, en önemlisi "kaput amortisörüne bakmayı unuttum" sonraki videoda artık. 

Rüzgar sesi miydi yoksa lastik sesi mi tam karar veremedim aslında, ama aynı ses benim araçtanda duyuluyordu. Özellikle otobanda. Malesef bunda da o sesi duydum eğer rüzgar sesi olarak adlandırılıyorsa. 

@Recep Gül Klima panel tarafı cidden beni çok gıcık etti, ekranı aşağıya doğru kaydırıyorum, ses kısılıyor, yani araç kullanırken ekranla uğraşmak ölüm. İşaret parmağını altındaki parmaklar bu dokunmatik panele ister istemez değiyor. 

@agacmalzeme İster istemez parmaklar panelde ki tuşlara değiyor hocam. Bir an kendimi kolsuz kalmışım gibi hissettim, fiziksel bir tuş göremeyince

Geri
Üst Alt