Yeni sistem tema anketi

Hangi temayı kullanalım.

• Carbon

Kullanılan: 4 8.3%
  • Dashboard

Kullanılan: 4 8.3%
  • Shift

Kullanılan: 5 10.4%
  • Dispersion

Kullanılan: 2 4.2%
  • Dimension

• Subway

• Spectrum

• Chameleon Dark

Kullanılan: 1 2.1%
  • Chameleon

Kullanılan: 15 31.3%
  • Animate

• Villain

Kullanılan: 6 12.5%
  • Uniform

Kullanılan: 3 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    48
Bence en iyisi subway. Kranlik ve cok beyazlardan uzak durmak gerek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
chameleonu öne geçirdim :D

Beyaz üzerine siyah şeklinde aşırı göz yoruyormuş, beyaz ve siyah iki temayı yanyana görünce anladım. Oyum Villain'den yana

Subway dedim niye dedim ben de bilmiyorum. :)   Pişman mıyım? Hayır. :) Gene olsa gene derim :) ...

Zor bir karar şimdilik sıyrılıp kopan biri yok gibi...

Aklıma yıllar önce okuduğum bir karikatür geldi,konuyla hiç bir alakası yok tabiki.... :)

Hali vakti yerinde olan bir adam çok güzel bir hatunla tanışıyor ve geceyi birlikte geçiriyorlar...Bir sonraki kare bilmem kaç ay sonrası...Adam kuru bamya gibi olmuş,bir elinde içki,bir elinde sigara aids olmuş ve düşüncelere dalmış..

Bak lan şu hale değer miydi?Değerdi değerdi gene olsa gene yapardım,evet evet gene olsa gene yapardım..... :)

Umut dedi:
Subway dedim niye dedim ben de bilmiyorum. :)   Pişman mıyım? Hayır. :) Gene olsa gene derim :) ...

Aklıma yıllar önce okuduğum bir karikatür geldi,konuyla hiç bir alakası yok tabiki.... :)

Hali vakti yerinde olan bir adam çok güzel bir hatunla tanışıyor ve geceyi birlikte geçiriyorlar...Bir sonraki kare bilmem kaç ay sonrası...Adam kuru bamya gibi olmuş,bir elinde içki,bir elinde sigara aids olmuş ve düşüncelere dalmış..

Bak lan şu hale değer miydi?Değerdi değerdi gene olsa gene yapardım,evet evet gene olsa gene yapardım..... :)
2 3 ay sonra yine olsa yine yapardım dersiniz artık :)

Bende chameleon diyorum.Beyaz değil göz yormuyor , siyah değil iç karartmıyor.Bence ideal gibi

SAYGILARLA

yusuf dedi:

2 3 ay sonra yine olsa yine yapardım dersiniz artık :)
Yok Yusuf hocam temalardan anladığımdan değil temalara bir göz attım birden o dikkatimi çekti bilinçli bir tercih değil,ayrıca ben bütün temalara aynı mesafedeyim ve saygılıyım... :D

@yusuf

yusuf hocam bu tema değişince yine son okunmamışlar, chat bölümü vs olacak mı? yoksa site her seferinde diğer forumlar gibi açılacak ta yeni mesaj gelen konularda bi işaret mi olacak?

2.gibi olursa sürekli alt menülere girip bulmak gerekir o yüzden merak ettim.

maniax dedi:
@yusuf

yusuf hocam bu tema değişince yine son okunmamışlar, chat bölümü vs olacak mı? yoksa site her seferinde diğer forumlar gibi açılacak ta yeni mesaj gelen konularda bi işaret mi olacak?

Hocam çok daha güzeli var. Üst tarafta hayran olduğum bir özellik var. Gazete ikonu var. Ona bastığınız zaman tüm yeni şeyler orada listeleniyor. Hatta içerikleri ile birlikte. Hızlı alıntı ve cevap seçenekleri ile ;)

yusuf dedi:
@yusuf

Hocam çok daha güzeli var. Üst tarafta hayran olduğum bir özellik var. Gazete ikonu var. Ona bastığınız zaman tüm yeni şeyler orada listeleniyor. Hatta içerikleri ile birlikte. Hızlı alıntı ve cevap seçenekleri ile ;)
hocam o activity'e baktım da cevapla seçenekleri giriş yapınca mı çıkacak?

bi de bu 250 dolar bi kere verince bitecek mi yoksa lisans yenilemek için her sene ücret mi isteyecekler?

@maniax

Hocam onlar giriş yapınca.

Yenileme güncelleme almak istersen 6 ayda bir var. Ama 30$ falan. Onu ozaman düşünürüz ;)

Geri
Üst Alt