Golf 7 Jant Seçimi!!

@HSolak Bence G8 in jantları görüntü olarak hoş olur.
Jantı büyütecekseniz konfor kaybı kaçınılmaz.

@mustafacagri Bir üründen çok olması benim için önemli değil aslında. Yakıştırmak önemli Clubsportun bu piano black detaylı jantı benim çok hoşuma gitti aracım beyaz renk güzel ve modern duracağını tahmin ediyorum ancak jantı çok büyütmek orijinal ebatların dışına çıkmak istemiyorum o yüzden 17inc Clubsport düşünüyorum. Teşekkür ederim  :)

Jant tavsiye edemiycem ama gti jantlarinin hem Santiago hemde Austin jantlari var bende. Yazlik kislik olarak. Boyasi itibariyle cok cizilen bir jant. Almadan once kullanan yakinlarinizda birileri varsa canli gozlerle bir gørun. 
Ozellikle siyah kisimlari temizlik icin cok ugrastiriyor. 

@HSolak benimde düşüncem çift renk jantın temizliğinin sizi yoracağıdır. görüntü güzel ok ama çok çabuk pislenip çizik belli ediyor. verdiğiniz seçeneklerden durbanı önerebilirim ve mümkünse az daha sabredip bütçeyi ayarlayıp oem almanızdan yana hocam. 

@HSolak 16 sonrası 17 de fazla kayıp yaşamazsınız. değiştirin ve tadını çıkarın, hayat kısa

hocam şimdiden hayırlı olsun size önerim replika jant alacaksanız duydugum kadarıyla arıcıoğlu gibi kendi üretim yapan ve test eden sağlam mağaza seçin heryerden almayın bence

@HSolak güvenlik açısından sıkıntı yaratabilir. Milyonda bir ihtimalde olsa o riski girmem şahsen.@sonmohican hocamın dediği gibi arıcıoğlu olabilir eğer oem düşünmüyorsanız. cms,kormetal,arıcıoğlu alınabilir kötü yorum pek duymadım bu markalardan.

Selam arkadaşlar, 

bugün aracım için Dijon (orjinal VW) marka 6.0Jx17H2 ikinci el aleminyum jant aldım. Aracımın üstünde ise fabrika çıkışlı 15 inç çelik jantlar var, şimdi ben bu orjinal jantların üzerindeki bijonları aleminyum jantta kullanabilir miyim? Teşekkürler.

IMG_20201213_182825.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam arkadaşlar, 

bugün aracım için Dijon (orjinal VW) marka 6.0Jx17H2 ikinci el aleminyum jant aldım. Aracımın üstünde ise fabrika çıkışlı 15 inç çelik jantlar var, şimdi ben bu orjinal jantların üzerindeki bijonları aleminyum jantta kullanabilir miyim? Teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 40870
Hayırlı olsun hocam, orijinal bijonlarınızı kullanabilirsiniz.

@yalin bu jantın modeli golf 8 r line jantı. Şuan kendi aracımdaki jant ise golf 7.5 t line jantı. Yani iki jantta farklı ama benziyor. Fotodaki jantı izmir ece lastikte gördüm.

Geri
Üst Alt