Jump to content

Golflerimizde ince düşünülmüş detaylar.

Recommended Posts

Bir saat önce, tuncidag yazdı:

5 sene sonunda geçen gün fark ettim :D Sürücünün bulunduğu kapı içindeki cebin sonunda muhtemelen şemsiye koymak için ilave boşluk bırakılmış.

Ya burayı niye uzatmışlar ki o bölgeye bişey koyulamaz da hadi burası da yalandan bi göz olsun dediler herhalde diyordum. An itibariyle ayıktım, saygıyla eğiliyorum. :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 89
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Çok fazla var Bagaj yukarı kaldırırken kapak üzerindeki stopların enerjisi kesilir. Far anahtarını park konumuna aldığınızda ve kilitlediğinizde, stoplarda sadece dış taraftakiler yanar. Tek

Aracı aldıktan 4-5 ay sonra keşfettiğim, o zamana kadar da çok sık karşılaştığım bir senaryo olmadığı için hep arızalı zannettiğim husus.  4'lü flaşörler yanarken eğer sinyal verirseniz, flaşörü

Otomatik silme özelliği açıkken ve yağmur yağıyorken Aracı çalıştırdığımızda hemen silmek yerine hareket etmeye başlayınca siliyor.    İlk aldığım zamanlar Opel ci bir arkadaşım gündü

Konudaki görseller

Bir saat önce, erty yazdı:

Ya burayı niye uzatmışlar ki o bölgeye bişey koyulamaz da hadi burası da yalandan bi göz olsun dediler herhalde diyordum. An itibariyle ayıktım, saygıyla eğiliyorum. :D

Hocam yaz mevsiminde 0.5’lik pet şişe de sokabilirsiniz oraya :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, futwrf yazdı:

Hocam yaz mevsiminde 0.5’lik pet şişe de sokabilirsiniz oraya :D

Hocam 0.5 kesmiyor beni, 4 kapıya da 1,5 litre koyuyorum ben yazın :D hatta Golf'ün en sevdiğin özelliği nedir deseler ilk 3'e ön tarafı geniş kapı ceplerini koyarım düşünmeden. büyük rahatlık.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, tiesay yazdı:

Kademeli bagajı kimse söylemedi.. :O

Tam boy stepne olunca kullanamayanlardanım..

Ancak lastik ortası ve yanlarında pompa, 2.yangın söndürücü, çöp poşeti, bez, saf su, lastik tamir kiti ve ilkyardım setini yerleştiriyorum.

Bagaj üst kısmı da günlük torba vs. kullanırken gayet temiz ve boş olması güzel oluyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, ogzogz yazdı:

Tam boy stepne olunca kullanamayanlardanım..

Ancak lastik ortası ve yanlarında pompa, 2.yangın söndürücü, çöp poşeti, bez, saf su, lastik tamir kiti ve ilkyardım setini yerleştiriyorum.

Bagaj üst kısmı da günlük torba vs. kullanırken gayet temiz ve boş olması güzel oluyor.

Benim ince stepne olduğundan çok kullanışlı geliyor. Alışveriş zamanı yukarıda kullanıyorum, yükleme eşiği çok rahat oluyor. Tatil-seyahat zamanı alt kademeye alınca da 2 büyük boy valiz diklemesine(bıçak sırtı) sığıyor. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
21 saat önce, Seastar76 yazdı:

yol kenarına parkedince sinyal kolunu çevirdiğin yönün ön arka lambaları açık kalıyor. geceleyin karanlık ve dar yerlerde faydalı. 

bir kere biri gelip açık unutmuşsun demişti ))

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
14 dakika önce, ogzogz yazdı:

O zaman bi videosu olsun..

Bu pantizotun alt kademeye girmesini deneyen var mı? Girmez gibi geliyor. Belki yanlardaki şişe, yangın söndürücüyü tutan plastik parçalar çıkarılırsa girebilir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, ogzogz yazdı:

Bu pantizotun alt kademeye girmesini deneyen var mı? Girmez gibi geliyor.

Video da sanki o yan plastik parçalar dururken yerleştiriyor. Alt kademeye mutlaka girer ancak tam boy stepne olunca sığar mı bilemedim. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, tiesay yazdı:

Video da sanki o yan plastik parçalar dururken yerleştiriyor. Alt kademeye mutlaka girer ancak tam boy stepne olunca sığar mı bilemedim. 

Şimdi baktım. Yandaki plastikleri çıkarmak gerekiyor. Oradan önce ön tarafını içeri dik şekilde sokup ileriye itiliyor. Daha sonra plastikleri yerine takılabiliyor. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...