Jump to content

İzmir’de deprem

Recommended Posts

• İleti 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkürler. Ciddi sarsıcı depremdi, çok şükür bizde ve çevremizde bir sorun olmadı. Google Haritalar'da 7.0 gösterildi, 6.9 gösterilen yerler de var ama ne

İzmir de deprem olduğunu tv den teessürle öğrenmiş bulunuyorum. İzmir halkına geçmiş olsun. İnşşallah fazla zayiat yoktur

Ölenlere rahmet, yaralılara acil şifa, enkaz altında kurtarılmayı bekleyenlere kolaylıklar diliyorum Allah'tan. Kalbimiz, dualarımız İzmir halkı iledir. Çocukların okul kitaplarını gördüm, i

Konudaki görseller

Ölenlere rahmet, yaralılara acil şifa, enkaz altında kurtarılmayı bekleyenlere kolaylıklar diliyorum Allah'tan.

Kalbimiz, dualarımız İzmir halkı iledir.

Çocukların okul kitaplarını gördüm, içim gitti. Çok zor, Allah yardım etsin. Umarım kayıplar artmaz.

Forum üyelerimizden İzmir'de bulunanlar, umarım zarar görmemişlerdir.

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • AhmetCakmak changed the title to İzmir’de deprem

Balıkesir'de son derece şiddetli hissettik. İzmir'de insanlar kim bilir neler hissetti neler yaşadı, hala da yaşıyor. Umarım ki en az can kaybıyla en az zararla çıkarız bu felaketten. Büyük geçmiş olsun tüm İzmir'e. Allah yardımcıları olsun.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şuan manisadayım izmire 24 km mesafedeyiz ancak gerçekten çok sallandık bu sefer bir evimizin odasının duvarlarında çatlaklar oluştu. Seferisardaki yakınlarımın deniz seviyesinin yükselmesiyle mahalleyi su bastığını söylüyor. Allah herkesin yardımcısı olsun🙏

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Seastar76 yazdı:

bende İzmirdeydim, müstakil ev, 40 saniye sallandı durdu, çok şükür kayıpsız atlattık. 

1999da da Kütahya'da askerken 7,5 i hisseden biri olarak bugünkü de fazlasıyla korkuttu 

Büyük geçmiş olsun.3 drğişik kentte 3 farklı zamanda beni de yakalamıştı deprem! Öyle böyle değildi.Deprem ânı ve sonrası anlatılamaz...Afetzedelerin -tüm içtenliğimle- Rabbim yardımcıları olsun.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Ümit Akkaya yazdı:

Hocam aynı durum bodrum depreminde oldu 7.2 dediler 6.6 düşürüldü oradaydım çok kötüydü 

İzmir ve çevresindeki depremi hisseden herkese geçmiş olsun 

2017 bodrum depreminde bizde oradaydık hocam 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• @Koraycam  Geçmiş Olsun.. Ben de durban 18 replika düşünüyordum hocam çok güzel duruyor gerçekten araştırdım gerek konforu düşürmesi gerekse replika jantlar da yaşanan sorunlardan dolayı en iyi seçeneğin orijinalden şaşmamak olduğunu düşündüm ve dijon aldım gayet memnunum şükür 
    • @Koraycamyakın zamanda orjinal 17 inç sebring aldım orjinal yaylar var gayet memnunum hem konforda fazla kayıp olmadı hemde şık bir görünüm kazandı araç kanatlardan sonra kendini dahada  göstermeye başladı sizede tavsiye ederim fotoğrafta yüklemiştim bakabilirsiniz 
    • Cevaplarınız için teşekkür ederim.  Aracım da spor yay yok, orijinal yay kullanıyorum o yüzden şuan kullandığım 18'' jant 17'nin konforunu aratmıyor ve 17 dijonlar araçta cılız ve kötü duruyor o yüzden Golf 7 için hem spor görünüm hem konfor olarak Türkiye yollarında 18''+ orijinal yay en uygun tercih olur.   19'' hayatta kullanmam 35 yanak lastik konforu sıfırlar. Kaynak işlem görmemiş orijinal 18'' jantın şuan kullandığım replikadan çok daha rahat ettireceğine inanıyorum...  Forumda ikinci el 18 orijinal jant arıyorum bulursanız sevinirim.
    • Meteoroloji'den İstanbul için yoğun kar uyarısı varmış. Yapılan açıklamada, "Marmara Bölgesinde bugün genellikle yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde görülecek yağışların, akşam saatlerinden sonra bölge genelinde, kuzeybatı yönlerden esmesi beklenen kuvvetli rüzgarla birlikte kar yağışına döneceği, Çanakkale'nin doğusu, Balıkesir, Bursa, Yalova, İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Bilecik çevrelerinde bu gece ve yarın yoğun kar (20-40 cm) şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Kar yağışının meydana getireceği buzlanma ve don olayı ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" denildi.
  • Yeni Oluştur...