GOLF 7.5 ADAPTİF FAR (ÇİFT J) HK.

@forzaGilles 😂😂🤔 peki bu afs beyni adaptif farın 3 beyninden biri mi? 
1adet sağ farın üzerine ve 1 adet sol farın üzerine afs beyni monte ediliyor, farın üzerinde hazır soketleri mevcut, 1 tane de afs kontrol modülü (kontrol ünitesi) oluyor

Bu parçalardan biri Led güç modülü, birisi de AFS beyni;

7P5 941 572A

8V0 907 399D

Resimler;

1we4.jpg

1w.jpg

1we3.jpg

@Raban7

1x (Sağ Far)
1x  (Sol Far)
2x (Led Güç Modülü)
2x (AFS Beyni)
1x (AFS modülü)
1x (Kablo Seti)
Kısaca bunlar gerekli yani hocam çok teşekkürler. Peki ben far istiyorum kardeşim diyorum mesela servise sağ sol far aldım. Bomboş mu çıkıyor far kutudan? 

Kısaca bunlar gerekli yani hocam çok teşekkürler. Peki ben far istiyorum kardeşim diyorum mesela servise sağ sol far aldım. Bomboş mu çıkıyor far kutudan? 
Evet boş çıkar., 3 tip J Led far var;

Tek J Led (sizin araçtaki far)

Çift J Led (adaptif olan sizin almanız gereken)

Çift J Led (hem adaptif hem de dinamik light assist özelliği olan, yanlışlıkla bunu almayın bu far için ön camın değişmesi gerekir)

(2 adet) 7P5941572A Led güç modülü

(2 adet) 8V0907399D

3Q0907338C (afs kontrol ünitesi)

8W0972420A (afs kontrol ünitesi soketi)

N10708601 (vida seti)

Bez bant

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles parça kodunu vermiyor doğuş oto maalesef. Tek boş fara 8600 TL dedi 😊😊 Led modülü 2000 TL, bişey daha dedi oda 1600 TL 

Hepsi x2

@forzaGilles parça kodunu vermiyor doğuş oto maalesef. Tek boş fara 8600 TL dedi 😊😊 Led modülü 2000 TL, bişey daha dedi oda 1600 TL 

Hepsi x2
Doğuş vermez ama normal bir servise sorun verirlerdi., zaten parça kodunu vermeze ne olur, yolda gödüğünüz çift j farlı bir aracın plakasından sorgulatın, fiyatı söylediklerinde çalıştığım firma işçilikle beraber teklif formu istiyor dediğinizde A4 kağıdına çıktı yapıp verirler, kağıtta da tüm parçalar yazar., çareler tükenmez onlar zorluk çıkarıyorsa siz arkalarından dolaşın .,

Diğer parçaların parça kodunu zaten yazdım, doğuştan almaya kalkarsanız astarı yüzünden pahalıya gelir, farları yurdışından temin ederseniz uyguna gelir, veya çıkmacılardan bakın dicem ama onlarda da temiz far bulmak zor..

@Raban7 Aradığım ve beklediğim cevap buydu, ohh rahatladım. 

Bu parayı vermem ben, benim için defter kapandı. :)

@forzaGilles hocam arkadaş servisten ziyade ebayden falan bak diyor bana. 200 300 euro ya temiz farlar mevcut. Tane fiyatı. Burada kimse kimseyi kazıklamaya çalışmaz diyor 😂

Mesela çıkmacıdan bulduğum farın bitane si 35 le bitiyor. 

Ebayde sonlar 35 ve 36 ile bitiyor sağ sol far. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles hocam arkadaş servisten ziyade ebayden falan bak diyor bana. 200 300 euro ya temiz farlar mevcut. Tane fiyatı. Burada kimse kimseyi kazıklamaya çalışmaz diyor 😂

Mesela çıkmacıdan bulduğum farın bitane si 35 le bitiyor. 

Ebayde sonlar 35 ve 36 ile bitiyor sağ sol far. 
Ebay 'da olabilir ama paypal hesabınız olmalı, satıcılar paypal hesabı olmayanlara pek satış yapmıyor., önce farın parça kodunu öğrenmelisiniz.. bu verdiğim fikir parça kodunu öğrenemek için söylediğim birşey idi..

Geri
Üst Alt