Neden Golf 8 Alınmamalı?

@smhk öyle olmak durumunda, 2-3 ay beklemek yeni bişey değil. Sipariş süreci bu şekilde işliyor. Haliyle nadir olan jant pahalı olacak.

Hem hemen, hem ucuz olsun, hem de istediğim olsun durumu imkansız.

@ogzogz Beklenti OEM replikalarla aynı fiyat olması değil lakin hiç mantıklı teklif almadım. Avrupa satışı ile alakası yoktu. O anki kur ve vergiler hesaba katıldığında verdikleri teklif 2 katından daha fazlaydı. O yüzden vazgeçtim. Sonradan yapılabilecek retrofit ve aksesuar işlerini Doğuş hiç ciddiye almıyor bence. Geri görüş kamerası ve katlanır ayna getirmekle olmaz. Honda'nın bu konuda çok iyi işler çıkaran bayileri mevcut. Kullanıcılar aksesuar ve bazı modifikasyonlar için bile yetkiliye gidebiliyor.

@smhk paranın önemi yoksa verilebilir aslında. Sonuç olarak bir seçim var ve onun bedeli var.

Ortada sorun olarak görülen şeylerin çözümü vardır. Çözümü yoksa sorun değildir. Yani Golf'ü satıp Honda'ya geçmek de bir çözüm ve istediğiniz modifiyeye sahip olabilirsiniz. Ha bu da çözüm değilse zaten bunun bir sorun değil seçim olduğunu unutmamak gerekir. 

Kısacası araba aksesuar ya da herhangi bir parça üzerinde olumsuzluklara odaklanmak ve olumlu taraflarını görmezden gelerek bir aracın ya da bir malın alınmaması ya da alınması tamamen bakış açısının ve tercih sebebi olduğu ortaya çıkarır. 

Hem pencere kenarı hem de koridor yanı olsun olmuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz Elbette her şeyin bedeli var sadece dile getirmek istedim. Aksesuar ve modifikasyon ulaşılabilirliği için tercih yapmış olsaydım seçimim zaten farklı olurdu.

Bahsettiğim şeylerin ithal edilmesi, mantıklı teklifler sunulması, bayide montajını yaptıracak kişilerden işçilik adı altında kazanılacak olan para da düşünüldüğünde böyle bir hizmet verilmesi bayilerin zararına olmaz diye düşünüyorum. Aksine ekstra gelir kapısı ve tercih sebebi olacaktır.

Sürücü profilinden jantlar saat yönü tersine hareket ediyorken yani yeldeğirmeni istikametinde dönerken güzel ; diğer yolcu tarafındaki jantların konumu ve dönüş esnasındaki görünümü nasıl acaba! Yani tezat olması bu tip jantlar (ne kadar güzel duruyorsa bile) tüm araçlarda hep dikkatimi olumsuz çekmiştir.Yani simetrisi de karşı profile uygulansa daha hoş olurdu.Fakat kullanıcıya zahmet ve külfet bir durum.

@smhk maalesef öyle olmuyor. Orijinal led stopların satışı var halbuki ancak birçok kişi çakma stop satın alıp montaj yapıyor.

Eskiden cam filmi, boya koruma vs. de yoktu serviste. Kim bilir 3 katı fiyatına bahsettiğiniz aksesuarları getirirler, hatta getirttikleri araca montaj yapıp 5 bin masraf yapmışlarsa araca 15 bin ekleyerek satarlar..

Yani onu da beğenmeyen beğenmeyecek sonuç olarak. herkesi aynı anda memnun etmek zor. 

Zahmet edip yönlü jant bile yapamamislar. Bir taraf geriye bakarken goruntu guzel. Ama diger taraf fazlasiyla igrenc gorunuyor.. Ama niyeyse bi benim dikkatimi cekiyor..

@smhk şimdiye kadar görmedim.Belirtiğim şekilde bir tasarım elbrtte düşünülmüştür.Fakat külfet zahmet nedeniyle olsa gerek görünümde bu tezat üzerine devam ediyor otomotiv markaları.

@smhk aynen .

Direksiyonu sağda görünce "acaba?" diye bir an düşündüm.Fakat aynı şekil.

Geri
Üst Alt