Jump to content

Neden Golf 8 Alınmamalı?

Recommended Posts

Golf C segmentin öncu arabasıdır ve sınıfının en iyisidir diyebilirim.Evet en iyisidir mercedes bmv auidi gibi araçlara göre hem malzeme kalitesi hem fiyat performans hem de tutulan bir araçtır.Golf için sadece 5 kasa istekleri karşılayamadı onun haricinde hepsi tuttu.Golf 8 ise artık günümüzde yeni C segmentin önderi olacak diğer markaların ilham kaynağı olacak

Sizce Vw en çok sattığı modellerden birini pazarın gerisinde tutar mı?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 256
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@smhk tasarımı kiminin hoşuna gider kiminin gitmez tartışılır konu. Tuşları dokunmatik yapsa ne olur ki ben bu aracı alsam o sunroof tan yine ses gelecek. Audi A3 premium bir araç tasarım ve malzeme k

Eyvallah Furkan hocam, ben kısmet olursa alacağım ve aldığım hali ile kalmayacak o araç. Evet kabul ediyorum 2012 de Golf 7 tanıtımında beynimde şimşekleri çakan o etkiyi yapmadı Golf 8 Ama

Sıkınti yok hocam bagajımız dolu her zaman. Benim sprite + limon suyu ile karışımı favorim senin dediğini de yapmıştım Modlar gelmeden ; )

Konudaki görseller

Ön far ve kaput tasarımı dışında ben de beğeniyorum. Diğer hatları, arkası, içi gayet güzel. Ön tarafa makyaj gelecektir 1-2 sene içinde. Onu beklemekte fayda var bence.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 7 kasanın içini gördüğümde tüm gözlerin kapaklı olması ve konsol tasarımı  “vay premium olmuş kalite kokuyor resmen” dedirtmişti. Yenisinin her tarafı açık olması cidden anlamsız olmuş.Medyanın çıkıntılı olmasını açıkçası bende sevmiyorum hadi biraz yukarı aldın da o kadar mı be kardeşim.Ve hakikaten kaput çubuğu nedir bu devirde. Sen golfsün kendine gel :D 7.5 kasa sahipleri aracına iyi baksın. Ki gariptir 7 kasa daha çok seviliyor o da ayrı bir çelişki :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Makyajıydı osuydu busuydu derken belki ileride güzelleştirilebilir, ama o ön bakış değişmediği sürece (Benim açımdan) bu golf alınmaz. Alsam bile her evin önüne park ettiğimde şöyle bi dönüp bakar "Keşke eski golfü satmasaydım" derim. Öyle olur demiyorum bakın DERİM.
Daha aracın tanıtımı yapılırken ilk gördüğümde de dedim " Bu şaka herhalde, gerçek golf 8 birazdan gelecek" diyerek kendimi avutmuştum. 

Hani bi araç tasarımı olur " vaybe şu bakışlara bak ne kadar agresiv duruyor, arka tarafı hele jantları....vs" dedirtir. Bu dedirtmedi işte.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Recep Gül Bu kasayı makyaj bile kurtarmaz gibi... Golf 7.5 ön tarafın asi ve sinirli duruşu, özellikle çift J farlarda fark bariz. Golf 8 arka stoplar oyuncak gibi duruyor. Arka kısımda da 7.5 önde.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Alpyaman GTI versiyon bizim ülkeye gelmez gelse fiyatı 600-700k civarı olur. O paralar bu araca verilir mi? Verilirse air süspansiyon işine girilir mi? Bu görüntüyü elde edebilmek için çeşitli sorular ve bir bedel var maalesef.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, smhk yazdı:

@Alpyaman GTI versiyon bizim ülkeye gelmez gelse fiyatı 600-700k civarı olur. O paralar bu araca verilir mi? Verilirse air süspansiyon işine girilir mi? Bu görüntüyü elde edebilmek için çeşitli sorular ve bir bedel var maalesef.

Hergüzel şeyin bir bedeli vardır. Bir önceki yorumumda belirttiğim gibi alınacaksa rline alınır veya Rline gti çevrilir. Basic mk7 7.5 da bence mk8 basic görüntüsü ile aynı eşitlikte 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Recep Gül yazdı:

@Alpyaman hocam eyvallah bu şekilde bir tık iyi duruyor, ama  o martı kaşlar bütün büyüyü bozuyor maalesef. 

Recep hocam bence daha agresif görüntüsü var çift J den 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Mye06 yazdı:

Golf C segmentin öncu arabasıdır ve sınıfının en iyisidir diyebilirim.Evet en iyisidir mercedes bmv auidi gibi araçlara göre hem malzeme kalitesi hem fiyat performans hem de tutulan bir araçtır.Golf için sadece 5 kasa istekleri karşılayamadı onun haricinde hepsi tuttu.Golf 8 ise artık günümüzde yeni C segmentin önderi olacak diğer markaların ilham kaynağı olacak

Sizce Vw en çok sattığı modellerden birini pazarın gerisinde tutar mı?

Hocam tövbe de çarpılırsın 300 veren benim nazarımda 100 daha koyar gider premium alır asagiya bir video bırakıyorum (fiyatlar mevcut) belki size bir fikir verir; Ek olarak yeni A serisi sedanı bi inceleyin derim. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben mk8 i beğendim açıkçası. Sonuçta golf un tasarımında klasik çizgilerden vazgeçilmediği sürece çok farklı ve vurucu bi tasarım zor. Eğer artık beğenilmiyorsa golf1 ile başlayan kutu tasarımın da sonuna gelindi demektir. genelde beğenilmiyor evet ama bunda günümüzdeki suv popüleritesinin de etkili olduğunu düşünüyorum.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, smhk yazdı:

@Alpyaman VW-Golf-R-Mk7.5_08.jpg?fit=1280,853

2021-volkswagen-golf-8-r-begins-nurburgr

Tekrar düşünün isterseniz :)

@smhkhocam, 

golf 7/ 7,5 ları ne kadar da sevsek gün gelecek 8 veya 9 ile değiştirir en fanatiğimiz bile ... 

bu iş basit iphone kıyaslamasına benziyor,  6S ne kadar efsanede olsa 12 yi alabilen alır ve unutur 6yı 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence yeni ekran güzel olmuş, kadran hizasında olması bütünlük sağlamış ki çoğu yeni araçta da bu şekilde oluyor artık, emanet gibi durmuyor bence, yeni BMW'lere benzettim hatta. Dışını ise beğenmedim, bir 7.5 Highline gibi değil.

tarihinde hakanb tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de 6 ve 7 kasaları kullandım. Zamanında 6 harika geliyordu, 7'ye de bütçem yetmediği için çok bakmıyordum bile. Şimdi Golf 7 aldım, 6'ya baktıkça ne kadar eski bir arabaymış diyorum. Diyeceğim o ki bence zamanla gözler alışır, 7 veya 7,5 eski gibi gelmeye başlar. Şimdi çıplak gözle görmedik, videolarda ve fotoğraflardakinden daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. İnşallah hayal kırıklığı yaratacak durumda değildir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...