Jump to content

SİLECEK ÖNERİLERİNİZ?

Recommended Posts

En iyi silecek serviste satılan orijinal silecek

Ama alırken özellikle belirtip ekonomi serisi olmayan, normal seri silecekten alın

Belirtilmediğinde direkt olarak parça kodu ''JZW'' ile başlayan ekonomi serisi silecekten takabiliyorlar

Hem ömür hem de çalışma kalitesi olarak en iyisi orijinali

Ayrıca aracınızın yaşına göre zubizu indirimi de silecekte geçerli.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 122
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

VW araçların orjinal silecek üreticisi SWF 'dir., Mercedes, BMW, VW/Audi vs.. pek çok aracın orjinal ekipman üreticisi SWF SWF VisioFlex (model no: 119272) SWF VisioFlex Arka (model no:

Geldi gönlümün efendisi

Alman araçlarının sileceklerini SWF üretir, piyasaki pek çok aracın da sileceklerini swf üretir, Mercedes, BMW, VW/Audi vs.. pek çok aracın orjinal ekipman üreticisidir. Bosch silecek alacağınıza ucuz

Konudaki görseller

@Franquaz Büyük ihtimalle hocam

Silecekte de araç eğer 4 yaş ve üzeriyse %25 indirim uygulanmakta, altındaysa da daha düşük oranda yine indirim uygulanmakta

Ayrıca iş emri açılması gerekiyorsa da açsaymış işleri ne orada

tarihinde yer_ucagi_34 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 10/23/2020 at 11:33 PM, Kysr038 yazdı:

3 seferdir vakitsizlikten benzinlikten aldığım silecekle idare etmeye çalışıyorum. 

Her seferinde de tam silmeme iz bırakma problemi yaşıyorum. Silecek yukarı kalkarken problem yok tertemiz, sol silecek yukarı ve orta bölgeden aşağı inerken atlama/zıplama yapıyor camın yüzeyinde, iz bırakıyor. Acaba camımda mı problem var. 

122 liraya Bosch olan problemimi kesin çözer mi bilmiyorum, ya da sudan ucuz 43 tl RBW alsam denesem mi bilemedim.

Hocam üzerinden zaman geçmiş almışsınızdır belki ama aynı sorunu sıfır aldığım Bosch Aerotwin'de yaşadım ben. Bosch aksesuar birimine mail attım alalı 15 gün oldu aldığımdan beri sorun var gönderiyim bakın dedim, yanıt bile vermediler, sonra zorlayınca rica minnet 20km uzaklıktaki bir bosch car servise gitmeniz gerek dediler. eski sileceklerm ve yeni sileceklerimle ayrı ayrı video çekeyim eskiler bile daha iyi siliyor yormayın beni boşa dememe rağmen araçla gidilmesi gerek diye yokuş yaptılar. İnat ettim gittim değiştirdim, taktıkları yeni sileceği sordum aynısı dediler ama aynısını mı taktılar eco mu taktılar artık bilmiyorum. Görsel farklar var diğeriyle. Yorumları iyi olan en ucuz sileceği alır geçerim bu dakikadan sonra. 165 lira verdim ön arka set için, dert sahibi oldum bir de.

ucuz sileceğin lastiği orijinal mekanizmaya takılıyormuş bildiğim kadarıyla, en mantıklısı öyle yapmak.

tarihinde erty tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 05.11.2020 at 2:56 PM, erty yazdı:

Ucuz sileceğin lastiği orijinal mekanizmaya takılıyormuş bildiğim kadarıyla, en mantıklısı öyle yapmak.

Ben onu da denemiştim geçmişte. Yapana kadar bayağı uğraştırmıştı. Ve de siz lastiği değişeceksiniz ama, metal kısmı da zamanla direncini kaybedip cama tam baskı yapmadığı için atlama yapabilir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
19 saat önce, Kysr038 yazdı:

Ben onu da denemiştim geçmişte. Yapana kadar bayağı uğraştırmıştı. Ve de siz lastiği değişeceksiniz ama, metal kısmı da zamanla direncini kaybedip cama tam baskı yapmadığı için atlama yapabilir.

Yan sanayi sileceğin mekanizması orijinal gibi baskı yapamaz diye lastik değişimi öneriliyordu, o kadar zorsa mekanizmada milimetrik de olsa fark yaratacaksa gerek yok hocam. RBW alıp geçeriz artık 🙂

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 07.11.2020 at 11:56 AM, forjust1day yazdı:

Geldi gönlümün efendisi

tavsiyeniz için teşekkürler Tuna hocam :) rica etsem araçta takılıyken fotosunu atabilir misiniz? şu aparat kısmı orjinale yakın görünümde mi ? ben de son 1 senedir bosch kullanıyorum ama rbw neredeyse çeyrek fiyatına geliyor. görünüm olarak aşırı fark yoksa rbw ciyim ben de bundan sonra :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Cevaplarınız için teşekkür ederim.  Aracım da spor yay yok, orijinal yay kullanıyorum o yüzden şuan kullandığım 18'' jant 17'nin konforunu aratmıyor ve 17 dijonlar araçta cılız ve kötü duruyor o yüzden Golf 7 için hem spor görünüm hem konfor olarak Türkiye yollarında 18''+ orijinal yay en uygun tercih olur.   19'' hayatta kullanmam 35 yanak lastik konforu sıfırlar. Kaynak işlem görmemiş orijinal 18'' jantın şuan kullandığım replikadan çok daha rahat ettireceğine inanıyorum...  Forumda ikinci el 18 orijinal jant arıyorum bulursanız sevinirim.
    • Meteoroloji'den İstanbul için yoğun kar uyarısı varmış. Yapılan açıklamada, "Marmara Bölgesinde bugün genellikle yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde görülecek yağışların, akşam saatlerinden sonra bölge genelinde, kuzeybatı yönlerden esmesi beklenen kuvvetli rüzgarla birlikte kar yağışına döneceği, Çanakkale'nin doğusu, Balıkesir, Bursa, Yalova, İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Bilecik çevrelerinde bu gece ve yarın yoğun kar (20-40 cm) şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Kar yağışının meydana getireceği buzlanma ve don olayı ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" denildi.
    • Bilfen kolejinin yan tarafındaki yokuş sanırım hocam Çamlıca'da otururken oralardan epey geçiyordum. 
    • forumda bir arkadas satıyordu galiba Jurva 
    • @Koraycam dijon jant takımı al pianoblack boyat tak arabana hem 17" yamulmaz aracı yormaz konforlu hemde maliyeti az. ayrıca siyah dijon jantlar araçta daha büyük duruyor.
  • Yeni Oluştur...