2017 Golf TSI fiyatı ne olmalı?

Serviste toplandıysa 175 dışarıda toplandıysa 150

Teşekkürler yorumlarınız için

Sarı sitede ağır hasarlısına 219 bin tl yazılmışken ve 150-200 bin km'deki Golf 7'lere 150-200 bin tl yazılıyorken bu aracın değeri 200 bin tl'den başlar minimum. Altına satmaya gerek yok diye düşünüyorum. Ayrıca serviste mi yapıldı, nereleri boyalı vs gibi bilgiler de fiyat belirlemede önemli kriter.

Arabanın km sayacı artmaması için neredeyse memlekete bisikletle gidecek olan insanları anlamak zor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
205-210 arasi gidecegini dusunuyorum hayirlisi olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@AhmetCakmak Hocam değişen parçaların hepsi orijinal VW parçası, raporda yazıyor . Kazanın nasıl olduğunu bilmiyorum, amcam çok detay bilmiyor. Sadece bana bi sor yeğenim dedi eski bir Golf kullanıcısı olduğum için. Ben hep sıfır ya da hatasız araç alıp kaza hata olmadan 🧿  sattığım için bilemedim fiyatını. 
Benim fikrim hatasızı 270’e giderken bunun biniciye 215-220 civarı gideceği. Amcam alırken eksper yaptırmış tüm detaylar var. 

Sarı sitede ağır hasarlısına 219 bin tl yazılmışken ve 150-200 bin km'deki Golf 7'lere 150-200 bin tl yazılıyorken bu aracın değeri 200 bin tl'den başlar minimum. Altına satmaya gerek yok diye düşünüyorum. Ayrıca serviste mi yapıldı, nereleri boyalı vs gibi bilgiler de fiyat belirlemede önemli kriter.

Arabanın km sayacı artmaması için neredeyse memlekete bisikletle gidecek olan insanları anlamak zor. 

Geri
Üst Alt