Jump to content

Arac genel temizliği ve ürün tavsiye

Recommended Posts

Arkadaslar herkese selamlar

Bu ürünü bimden almistim.aracimida sifir km almistim.5yildir ic dis temizligi haric araca hicbirsey yapmadim.bej doseme oldugu icin su lekesi bile ciddi leke gibi gözüküyor.korkarakda olsa dun yuzeysel temizlik yaptim.ve bu urun beni cok sasirtti ozellikle direksiyonun parlakligi ciddi derecede gecti .torpido kapi kenarlari deri detaylar hepsinde kullandim cokta memnun kaldim 30tl ye almistim.kullanmak isteyen arkadaslara siddetle tavsiye ederim.youtubeda detayli videolari var.simdiden herkese kolay gelsin.

20201016_161406.jpg

IMG-20201016-WA0005.jpg

IMG-20201016-WA0004.jpg

IMG-20201016-WA0003.jpg

IMG-20201016-WA0002.jpg

IMG-20201016-WA0001.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçtiğimiz aylarda bim e geldiğinde ben de almıştım ve tesadüf 1 hafta sonra bej koltuğa salçalı yağ damlattım. Hemen ürünü uyguladım ve yağ lekesi tamamen geçti, sadece başlangıçta bir miktar uygulama yerinde hare kaldı, o da bir süre sonra koltuk kullanıldıkça kalmadı. 

Ben de tavsiye ederim. 

Sadece deri yüzeylere uygulama konusunda dikkatli olun, ben açıkcası cesaret edemedim. Onun yerine forumdan color lock adlı ürün tavsiye edildi, onu kullanmayı planlıyorum. 

tarihinde tiesay tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Youtubeda videosu var tesaduf o aracta golf 7 her yerine surmus bende surdum ve harika sonuc aldim.hatta camtavanin perdesine on koruma perdesine hepsine uyguladim kokusuda cok guzel ama korkarak yaptim o yuzden esas bi dahaki sefere cokcok iyi sonuc alicam diye dusunuyorum.yanliz iyi bi sünger bulmam lazim uygulama icin 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

A101 değil miydi. Ben A101'de halen geçmişten kalan kampanya ürünleri görebiliyorum. Yakın zamanda da vardı. Hatta 1-2 hafta önce lastik tamir kiti vardı. Aldım dursun bi köşede diye.

Sonax genel temizleyiciyi ben de denedim. İşini yapıyor. Kokusu da güzel. Parfümlü değil, temizlik kokusu diyelim.

tarihinde ogzogz tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben döşemeleri suya az bir miktar çamaşır deterjanı atıp köpürttükten sonra bezde çok az kalacak şekilde sıkıp çiteliyorum. Sonra üzerinden nemli temiz bez ile geçiyorum en son kuru bezle iyice kuruyana kadar ıslak yüzeylerin üzerinden geçiyorum. İnanın su çamur oluyor. Körük kırıldığı için tavan su almıştı bu şekilde tüm tavanı temizleyerek lekeyi sıfıra indirgedim. Bir yıl oldu tavanda sıkıntı yok fakat siz yine de tavana uygulamayın. :lol:

tarihinde zdezen tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@zdezen tavanda sikinti yok gibi sigarada kullanmadigimiz icin tavan temiz sadece cam tavan cok kotiydu ozellikle perde kapaliyken uste kalan kismi yuzeysel yaptim.yinede sonuc mukemmel oldu muhakkak isini guzel yapan yerler var ama piyasada is yaptirmaya korkuyorum mumkunse boyle ufakufak urunleri alip kendim yapmaya calisiyorum.hizli cilada almistim sonaxin oda cok hosuma gitti

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, sarppp01 yazdı:

Hocam piano black te uygulama yaptınız mı bi türlü cesaret edipte elimdeki temizlik maddelerini harelenme yapar diye kullanamıyorum sadece su ile temizliyorum oda çok temiz olduğu hissini vermiyor

Piano black’lerde çizik oluşmasını önlemek için., hanımların pudra fırçaları oluyor, gratis gibi yerlerde satılıyor., fırça o kadar yumuşak ki DVD’yi bile çizmiyen cinsten., bu fırça ile önce kaba tozu temizleyip sonra bol tüylü mikrofiber bezle (hafif nemli olsun) bastırmadan sildiğinizde sıfır çizik., veya tozlar fazla ise tozları bir yerde toplayıp sonra elektrik süpürgesi ile hafiften çekin sonrasında nemli mikrofiber bezle silin bu şekilde çizik oluşmaz., şöyle bişey; https://www.gratis.com/eklips-natural-pudra-fircasi/urun/10069362

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 16.10.2020 at 6:35 PM, forzaGilles yazdı:

Piano black’lerde çizik oluşmasını önlemek için., hanımların pudra fırçaları oluyor, gratis gibi yerlerde satılıyor., fırça o kadar yumuşak ki DVD’yi bile çizmiyen cinsten., bu fırça ile önce kaba tozu temizleyip sonra bol tüylü mikrofiber bezle (hafif nemli olsun) bastırmadan sildiğinizde sıfır çizik., veya tozlar fazla ise tozları bir yerde toplayıp sonra elektrik süpürgesi ile hafiften çekin sonrasında nemli mikrofiber bezle silin bu şekilde çizik oluşmaz., şöyle bişey; https://www.gratis.com/eklips-natural-pudra-fircasi/urun/10069362

Teşekkür ederim hocam tavsiyeniz için ilk fırsatta temin edip uygulamaya koyacağım

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...