Vw grup media üniteleri

Discovery Media'da var görünüyor ama TR'ye lisans vermiyor galiba, bundan TR'ye Navigasyonlu Discovery Media gelmemiş olabilir hiç.

Benim arastirmalarimda ana engel Discovery Media'da Navigasyon aktivasyonu yapabilen yoktu, belki bu durum degismis ve yapabilen vardır.

@CemK Türkiyeye bir golfle gelmiş ve golfle sorunsuz çalışmış Tr lisanslı sd kartı ile sonra arkadaş sökmüş golfden passata takacakken bizim arkadaş aldı aracı multimedia bizim arkadaşa verdi ama sd kartı kaybetmiş çalıştıramadık biz.

B4AFD4A2-8DC2-45C3-A123-C5D73BD3324E.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fkorkmaz iyiymiş, baska araca takinca navigasyon nasil aktif kaldı acaba, bilesen koruma kaldirinca takildigi aracta olmayan fonksiyonlar ucuyor diye biliyorum.

@CemK O arkadaşta biraz cihazı kurcalatmış, sanırsam bir işlemler yapmışlar bizde SD kartı çözemedik sonra Ulukan ulusoya gitti cihaz app connect kapalıydı o açıldı öyle takıldı araca.

Orjinal mib 2 yurtdışından nasıl alabilirim ? Torpido da cd giriş yerim mevcut. Orjinal ekranını değiştirmek ve sonrasında hayalet kadran retrofiti ile taçlandırmak istiyorum. Yardımcı olabileceklere şimdiden sonsuz teşekkürler.

Arkadaşlar gerçekten bu sorunun cevabı var mı, mesela orijinal parça preh, dışarıda satılan Delphi, bir de heralde tanıtmadan uyumlu Harman var. Bunların kalitesi en azından ses kalitesi, hızı, araca uyumluluğu arasında bir fark var mı?

@BurDem Bunlarin hepsi orjinaldir.

Aracin üretim zamanı hangisi olursa o takılır, Preh Delphi ayni düzeyde ayni kalitede ayni ozelliklerde cihazlar, urun kodlari fonksiyonları ses kaliteleri aynı, hic bi farklarini görmedim. Dışarda satilan dediginiz tum urunler ya araclardan çıkma yada yedek parca olarak VW den gelme.

Harman ise yine orjinal ama daha ust duzey bi ekipman, Discovery Pro ekipmanlar Harman'dir, Dynaudio Fender gibi ses sistemlerini destekleyen, Daha kaliteli ses'e sahip, navigasyonu olan cihazlardir. Dolayisi ile fiyat olarak daha yuksektirler.

Daha cok Delphi görme sebebiniz carplay icin cracklenmesinin Preh'e gore nispeten kolay olması :)

Çok teşekkür ederim, gerçekten çok güzel anlatım olmuş :)

MBSTD MIB2 840C Delphi ünite ses çıkışı hakkında bilgisi olan varmı?

Geri
Üst Alt