2020 Golf Midline Plus araca ACC uygulaması ve Bol resim.

Hayırlı olsun. Benim araca ilk yaptirdigim retrofit'di. @MSEhocam uzaktan baya destek oldu o zamanda saolsun. Dsg'de bi başka oluyor tabii :)

Orjinal lisans denebilmesi icin VW server'larinda Şasenize işlenmesi lazım ve bunu yapabilen varmi bilmiyorum ama sanmiyorum.

Aktivasyon VW server'larina islenmeden hangi  yolla yapilirsa yapilsin servisde silinme riski taşır diye tahmin ediyorum

Ben sirf aktivasyon tarafi bu sekilde icime sinmedigi icin sadece bilesen koruma kaldirarak kullanilanilen yumurta Radar'i kullandim. Servis'de ucma riski de yok :)

@tuncer_2632 Evet arkadaşın arabaya da ACC yaptık, orjinalde CC vardi zaten arabanin ve GW Mid'di, onu da High GW ile degistirmistik ACC için.

@GodThread Bende bi set ACC var satiyorum ancak radar Yumurta, 7.5'larda logo arkası kare lazım :)

Arastirma fiyat içinse araştır ama yaptırıp yaptirmama konusunda arastiriyorsan iki dakka dusunme derim, efsane donanim bence.

@CemK araştırma fiyat ve bilgi için hiç aklımda yoktu. Sağolsun bi abim zehri ince işledi. İşten çıkınca youtubedan videolarını seyrediyorum front asist ile acc nin diyorum ki adamlar ne teknoloji yapmış be :)  Mühendis öğrencisi olarak çok etkilendim :)  Yani kesin yaptırcam ama şu an araştırıyorum :)  

Acc için birkaç yöntem var. Ama önemli olan yapan arkasında duruyor mu? Eğer öyleyse size güle güle kullanmak düşer. 

Hayırlı olsun. Benim araca ilk yaptirdigim retrofit'di. @MSEhocam uzaktan baya destek oldu o zamanda saolsun. Dsg'de bi başka oluyor tabii :)

Orjinal lisans denebilmesi icin VW server'larinda Şasenize işlenmesi lazım ve bunu yapabilen varmi bilmiyorum ama sanmiyorum.

Aktivasyon VW server'larina islenmeden hangi  yolla yapilirsa yapilsin servisde silinme riski taşır diye tahmin ediyorum

Ben sirf aktivasyon tarafi bu sekilde icime sinmedigi icin sadece bilesen koruma kaldirarak kullanilanilen yumurta Radar'i kullandim. Servis'de ucma riski de yok :)
VW Server'larına bağlantısı olup Orjinal lisans yapabilen tek bir yer var diye biliyorum ben Türkiye'de. Daha fazla varmı bilmiyorum açıkcası ama birinin bu yöntem ile yaptığından %100 eminim. @driver_can yaptırmıştı hatta geçen hafta. 

@uranusgrey_golfHayırlı olsun kazasız belasız. CC ile uğraşmaktansa direk ACC mantıklı bir yatırım olmuş. Sürüş modu orjinal lisansınızı ACC'yi yaptırdığınız yerde yaptırmanızı öneririm. Araca yüklü özelliklerin çağırılması aşamasında ACC eğer sürüş modu gibi OEM olarak aktive edilmediyse, uçması kuvvetli ihtimal. Aynı yere yaptırırsanız belki destek olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tuncer_2632 bende merak ettim getaway değişti mi ?

Birde herkes farklı aktivasyon yapıyor serviste silinme durumu olur mu acaba ? 
Araç midline plus ama GW en güncel High MQB Gw. GW değişmedi direk direksiyon değişti radar takıldı. Risk yok silinme durumları söz konusu değil. 

Yapılan işlemler 1 yıl montaj garantili ve aracın komple yedeği alındı. Yapan yer sağlam olunca ürünün arkasında duruyor muhattap bulunabiliyor. GW kısmı araçtan araca değişir ancak bende Cc ve Lim yoktu direk ACC yaptık hepsi aktif oldu. Saygılar.

Bugün hem kendi şeridimde hemde sol şeritte araç tespiti çalıştı. Sol tarafdaki araç “Sollama Yardımı” olarak geçiyor. Şeritte taşıt olduğunu ve eğer o şeride geçilirse aracın otomatik hız azaltma yapacağını sürücüye bildiriyor.

EF5928E6-F3EA-45CD-9B0A-BD5054A11424.jpeg

D39C7022-1550-44F6-A0C5-B55270A700F3.jpeg

Geri
Üst Alt