DS A3 35 TFSİ Sedan

Llumar atr15 film çektirdim ve 16 teneke kışlıklara geçtim. Tenekeleri seneye oem güzel bir jantla değiştirmeyi düşünüyorum. Bu sene aradığım jantı bulamadım. :)  

IMG_9945.JPG

IMG_0506.JPG

IMG_0531.JPG

Bunun da comforttan çok farklı olduğu söylenemez arabadan anlayan insanlarız. Hayırlı olsun. CC ayrıntısı yok artık dedirtti.

@dgn Araba cok güzel, Ilgilendigim arabalar arasinda, highlinedan sadece hiz sabitleyicisi eksik ama keyless vs daha dolu diye biliyorum, comfort yeni sattim, halojen farlarimla-cag disi bilgi ekranimla-katlanmayan aynalrimla cok mutluydum ama hiz sabitleyicisi vardi hic kullanmadigim :)

Hiz sabitleyicisi adaptif degilse cokda bir numarasi yok, yapmisken adaptif olursa süper olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: dgn
Aracınız hayırlı olsun hocam yeni gördüm konunuzu. 

@allstar06 Hocam led fardan standart anahtarsız çalıştırma ve yarı deri koltuğa kadar pek çok güzel yanı var. CC ihtiyaca göre değişir. Yılda onlarca kez uzun yol yapılmıyor ise CC var ya da yok bence önemi yok.

Eski bir Audi kullanıcısı olarak bu çıkan seri oldukça dolu, sürüş modu ve dediğiniz gibi cc belki bir eksiği ama çokta göze batan bir durum değil özellikle ön arka matrix far olduğu için :)  kazasız belasız şimdiden 🧿

• Beğen
Aracın maşallahı var.Filmlerde ayrı hava katmış araca.Güle güle binin..

• Beğen
Cam filmleri yakışmış beyaz arabayı daha bi albenili yapmış🧿kışlıklar için gerekeni siz söylemişsiniz zaten seneye daha şık jantlarıyla görmeyi dilerim:)belki üstündeki 17 leri kışlık yapıp 18 sline jantları tercih edersiniz yazlıklara😊

• Beğen

Geri
Üst Alt