BİRAZDAN AKSAM OPERASYONU VAR KATILMAK İSTEYEN ? :)

Sagol ustad bir daha ki sefere beraber olsun

Arkadaşlar yediğiniz içtiğiniz sizin olsun afiyet olsun da böyle resim koymak hoş değil..Canı çeken vardır alamayan vardır Görgüsüzlük bence..

Arkadaşlar yediğiniz içtiğiniz sizin olsun afiyet olsun da böyle resim koymak hoş değil..Canı çeken vardır alamayan vardır Görgüsüzlük bence..
Sagolun hocam

En az 100 bin tl olan su zamanda araca binip bir tatli ya da yemek alamayacak arkadas varsa bana ozelden ulassin lutfen misafir edeyim

Görgüsüzluk yapip her yeme içme fotosu paylasan biri degilim sosyal alemde

Burada biraz eğlence muhabbet bulusma tanışma olayini renkli hale getirmek

Ama bundan sonra foto konusunda dikkat ederim rahatsiz ettiysem

Dedigim gibi yeme içme konusunda maddi zorluk ceken varsa bana ozelden ulasabilir elimden geleni yaparim

@HONEY Hocam elbette eğlence şamata olur olsun da.Yalnız böyle yeme içme resimlerini koymak bence görgüsüzlüktür.Ben bu konuda eskilerin dediği şeyi hatırlarım hep:''.HiÇ biryede yediğnizi içtiğinizi söylemeyin  ayıptır canı çeker derlerdi.Lütfen biraz daha dikkat edelim..saygılar..

@HONEY  harfi harfine katılıyorum abi. her türlü misafirperverliği sağlarız. 

Bundan sonra buluşunca kendi fotoğrafımızı, araçların fotoğraflarını falan da koymayalım. Olur ya aracına yakıt dolduramayıp gelemeyen de olabilir (!) 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY Yemektelerin resimleirin koysaydınz daha şık ve güzel olurdu bence..biz de tanımış olurduk en azından

@muhammedakgunes Olayı saptırmaya gerek yok..Sosyal medyada normal!! hale gelen yeme-içme  resimlerinin, elit bir forum olduğunu düşündüğüm bu forumda da  görmek beni üzdü, ben düşüncemi paylaştım sadece!..

Canı çekipte yiyemeyen varsa bende misafir edebilirim. Her zaman beklerim. Konu amacı dışına çıkmış. Bu tarz şeyleri tartışmaya gerek yok. Tatlı  bahaneydi. Muhabbet şahane.  :)

Bende konuyu takibe alayim gec haber alinca  zor oluyor katilamamak  :) anadolu yakasi operasyonlarina denk gelirsem katilacagim.

Sevgili Arkadaşlar,

Ben forumda olmaktan mutluyum.Değerli! fikir ve yorumları okumak  gerçekten güzel ve yararlı oluyorSabah işe geldiğimde ilk yapıtığm şey foruma göz atmak ve gün içinde de takip etmek.Bir arkdaşımızın paylaşmış olduğu tatlı resimlerinden sonra başlayan tatsız ! tartışmadan dolayı üzüldüm açıkçası.Ve herkesin bana karş tavır takınmasının '' büyüklerimizin yediğinizin-içtiğnizi kimseyle söylemeyin '!uyarsını hep aklında tutmuş biri olarak söylemiş olmamdan dolayı pişman değilim .

Ayrıca Bir kişnini de çıkıp ya adam doğru söylüyor aslında diyerek düşünmektense ,  beni eleştirmenin çok daha kolaylarına geldiğini ve destek aldığnı üzülerek görüyorum.Madem böyle bir resim paylaşılcaktı arkadşaımız özelden de mesaj atabilridi..

Amacım kimseyi rencide etmek değildi.Konunun buralara kadar uzamasından dolayı üzgünüm açıkçası .

Herkese keyifli forumlar..

Yarın akşam 10 gibi tatlı operasyonu varmış. Bülent abi emri verdi. :)  

Katılımcı aranıyor.  :sofor:

Konum ortak bir yer belirleriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt