Golf 7 => BMW 3.20iED

bende bu aralar bakıyorum 3.20i ed 2016 ve üstüne ama korkuyorumda 380 bin civarında bütçe var hangisi temiz hangisi yanlanmış iyi baktırmak lazım yeni kasa bmw 1 de aklımı çelmiyor değil

@Kingslayer 

@gembad hocam öneriniz için çok teşekkürler ama kesinlikle VW düşünmüyorum artık. Ama sandık motorda çok okudum gerçekten bilgilendirmeniz için teşekkürler bende sizin dediğiniz gibi kenarda 15-20k TL bırakmayı düşünüyorum. 

@Holigan Haklı yorumlarınız için teşekkürler hocam 🙏

@gkhn Hocam lastik konusundaki tavsiyelerinizi kesinlikle dikkate alacağım. Aracın vermiş olduğu zevk o kadar yüksek ki benzini düşünmez oldum açıkçası :)  

@mbonat Hocam mesela geniş olan çocuk arabasını dikine sokup içerde çevirsek olur sanırım yani insallah olur sanırım ilk is runflat iptali ve yumuşak hamurlu lastik almak olacak 
hocam ölçüsünü atarsanız sığar mı diye ben de arabada ölçeyim d sınıfı araç sığmayacağını düşünmüyorum ama test etmiş oluruz 

@gokayozyer hocam 320d muadili bir arac Mercedeste yok:) E250 cdi coupe ile daha havali, daha konforlu gidersiniz ama daha hizli, daha yanli olmaz sahsi fikrim. Birde Mercedes bakimlari BMWden pahalidir. Parcasi, usta parasi yani.

Geri
Üst Alt