Logo Geri görüş kamerası

@fatihmyigit bendede Passat high kamera var görüntü olarak çok fark yok bence. Birde Passat high kameralar golf 7 ye takılınca biraz içerde kalır golfün bagaj açma logosu biraz daha dışa kavislidir. Taktırdıysanız düz hareketsiz çizgili olan kalsın derim. Aradaki fiyata değmez bence.

@HONEY estağfurullah hocam fotoğraf atsanız da olur en azından olduğu kadar karşılaştırmış olurum ☺️🙏🏽

@CemK hocam cümlelerime baktıysanız inandım demedim tereddütte kaldım diye belirttim tabiki de adı üstünde high kamera ancak netlik konusu kafamı bulandırdı o kadar 😂

@fatihmyigit üstad ilerde medya değiştiririm diye düşünüyorsan fark azsa şimdiden high kamera almanda fayda var. Yoksa zaten kafanda soru işareti oluştu ilerde kesin değiştirirsin :D

Klavuz çizgileri bi yana dik ve arkaya bakma modları var, görüntü kalitesi vs bi soru işareti de olmasın kafanda, High kameranın artısı vardır eksisi yoktur emin ol. OEM olmasına dikkat et yeterli. Her kim diyorsa Low kameranın görüntü kalitesi daha iyi ben olsam uzak dururum, VW Passat'a Golf'den daha kötü görüntü kalitesine sahip bir kamera takacak, iyisine Low diyecek Kötüsüne High, ne kadar mantıklı sence?

@CemK tamamdır hocam mesaj alındı aynen öyle yapayım zaten ileride hayalet ekran + discover pro planım da var inşAllah. O zaman senin dediğin gibi yapmak daha üsturuplu olacak aynen 😊👍🏽

[mention=11839]HONEY[/mention] estağfurullah hocam fotoğraf atsanız da olur en azından olduğu kadar karşılaştırmış olurum [emoji3526][emoji1431]
Cektim

4k full hd kamera
IMG_3945.jpg

@HONEY hocam teşekkür ederim emeğinize sağlık 😊 Golf kamera ile passat kameraya aracın arka kısmında bakınca bagajına görünün olarak bariz bir fark ya yok değil mi ? Bir hocam Forumdan söylemişti sanırım passat kamera biraz daha içe doğru golf dışarıya doğru demişti yanlış hatırlamıyorsam 🙏🏽 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@zulalyol şimdilik hayalet kadran+discover pro mib 2,5 taktırana kadar elimdeki ile idare edeceğim. Değişim yaparken da passat kamera taktıracağım. Görüşleriniz için sağolun dikkat edeceğim 👍🏽

Bugün @AliAkgnin arabasında @HONEYhocamla birlikte Çinli 6.5 Media'ya takılı High Kamera görüntüsüne bakalım dedik, fotolar burda dursun netlik ve hareketli çizgi görüntüsü lazım olacaklar için.

B1539A98-6C04-4262-9E21-AD8F6FD7480F.jpeg

C4EB7973-85B1-4728-AC5B-EB104F0CE008.jpeg

E61B2BC5-0321-444F-B25A-F7ED426CB52F.jpeg

[mention]CemK [/mention] kamerayi quality mode cekince 4K görüntü oldu

[mention]AliAkg [/mention] bundan sonra dizileri arabada seyredecekmiş

Ellerine sağlık CemK ustad

Geri
Üst Alt