Logo Geri görüş kamerası

@smtklc Üzerindeki ekran kamera destekliyor mu desteklemiyor mu bi onu tam net öğreneyim ona göre iletişime geçelim sizinle hocam :)

Herkese merhabalar, golf 7,5 aracım için yaklaşık iki hafta önce teyp değişimi ile birlikte geri görüş kamerası taktırdım ve gayet memnunum. Ancak kafamı kurcalayan tek bir sorum var ben standart olanınını taktırdım ve passat high kamerada aklım takılı kaldı hani şu hareketli klavuz çizgileri olan. Sorduğum kişiler bana takılır tabi ama golfteki sizde takılı olandan daha net görüntü alamayabilirsiniz kalite anlamında diyorlar. Halihazırdaki kameramdan memnun olmakla beraber sırf klavuz çizgili kamera opsiyonu için bu görüntü olayını düşünmeden değiştirsem mi acaba bilemedim ?

Herkese merhabalar, golf 7,5 aracım için yaklaşık iki hafta önce teyp değişimi ile birlikte geri görüş kamerası taktırdım ve gayet memnunum. Ancak kafamı kurcalayan tek bir sorum var ben standart olanınını taktırdım ve passat high kamerada aklım takılı kaldı hani şu hareketli klavuz çizgileri olan. Sorduğum kişiler bana takılır tabi ama golfteki sizde takılı olandan daha net görüntü alamayabilirsiniz kalite anlamında diyorlar. Halihazırdaki kameramdan memnun olmakla beraber sırf klavuz çizgili kamera opsiyonu için bu görüntü olayını düşünmeden değiştirsem mi acaba bilemedim ?
Dejavu yaşıyorum

Ne kadar fark isteniyor o önemli

Cizgiler cokda önemli degil memnunsaniz devam edin

@HONEY hocam açıkçası fark çok az bir mebla, yani kararsız kalınca yazayım istedim ☺️👍🏽

@HONEY hocam teşekkür ederim anacak maalesef özel sebeplerden dolayı şehir dışına çıkamıyorum. Bursadayım. Video veya görsel atma şansınız var mıdır acaba rica etsem?

[mention=11839]HONEY[/mention] hocam teşekkür ederim anacak maalesef özel sebeplerden dolayı şehir dışına çıkamıyorum. Bursadayım. Video veya görsel atma şansınız var mıdır acaba rica etsem?
Uygun zamanda cekerim hocam ama videodan karsilastirmak ne kadar verimli olabilir bilmiyorum

@fatihmyigit Hocam başka konuda da sormuştunuz bunu :D

High kameranın görüntü kalitesinin Low kameradan kötü olabileceğine inandınız mı gerçekten :D   :D   :D  

Kim dedi bunu size allah aşkına ....

Geri
Üst Alt