Ses ayarlarindaki balance fader yok oluyor

İsim
Batuhan TAŞHAN
Merhaba arkadaslar.

6.5 composition media golf 7 2015 aracimda ses ayarlarinda 360 derece grafiksel ses balanceini ayarladigimi balance fader bazen arabaya geldigimde sadece balance ( sag on arka veya sol on arka ya ses aktarimi ) bazense balance fader ( normal herkeste olan araba resminin ortasinda bir topun ciktigi ve elimizle istedigimiz noktaya cektigimiz ) sekilde calisiyor tum hoparlorlerim calisiyor neden bole bir sorun oluyor olabilir sizce yasayan varmi ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@batuhantashan

hocam yaşamadım ama, müzikteki mono, stereo durumuna göre değişir mi diyecem.

yıl olmuş 2016 hala mono var mıdır bilmem :)

batuhantashan dedi:
Merhaba arkadaslar.

6.5 composition media golf 7 2015 aracimda ses ayarlarinda 360 derece grafiksel ses balanceini ayarladigimi balance fader bazen arabaya geldigimde sadece balance ( sag on arka veya sol on arka ya ses aktarimi ) bazense balance fader ( normal herkeste olan araba resminin ortasinda bir topun ciktigi ve elimizle istedigimiz noktaya cektigimiz ) sekilde calisiyor tum hoparlorlerim calisiyor neden bole bir sorun oluyor olabilir sizce yasayan varmi ?

Hocam bu ayarlar galiba radyoda farklı, cd'de farklı, usb'de farklıydı. Emin değilim ama.

Vallahi heryerden arastirdim ama bir sonuc yok ya deli etti :)

@batuhantashan

Batuhan arka hoparlörün kablosu takıldıktan sonra düzelmedi mi ?

batuhantashan dedi:
@batuhantashan

Batuhan arka hoparlörün kablosu takıldıktan sonra düzelmedi mi ?
Aynen devam ediyor :(

Ne ki bunun derdi :) Tüm ayarları sıfırlayınca kısa süreliğine düzeliyordu değil mi ?
Yok o da etki etmiyor kafasina gore takiliyor tamamen ;d

Yeni modelde bu özelliği kullanmamış olabilirler mi :D

Takılma bence bu kadar. Bir bakmışsın bakım sırasında senin haberin olmadan düzelivermiş :D

merhaba benim de tiguan marka aracım var benzer bir sorun yaşıyorum fader ayarlarında arka kolonları görmüyor ve arka kolonlardan ses gelmiyor. acaba kolonlar patladığında fader onu göstermiyor olabilir mi

Geri
Üst Alt