Hayırlısıysa işe başlıyorum.

Hayırlı olsun.. başarılar dilerim.

Hayırlısı olsun işsizlik zor zanaattir bilirim, para kazanamamak duygusu, istediğini alamamak duygusu, acizlik hissi, ben bu dünyada niye varım bu durumda  düşüncesi, iş güç sahibi olanlara imrenme duygusu vs vs  zamanında bunları da yaşamış biri olarak  kimsenin bu duyguları yaşamaması dileğiyle  yeni işiniz tekrar  hayırlı olsun. 

ne güzel haber,

@yusuf kardeşim hayırlı olsun

yeni işinde başarılar dilerim...

Hayırlı olsun öğretmenlik mezunu olduğumdan her yıl atanamama olayları ve işsizlik durumlarını yaşadığım için bu duyguyu iyi bilirim yeni işinizde başarılar.

@yusuf hocam hayırlı olsun yeni işinde inşallah mutlu ve başarılı olursun

yusuf dedi:
Çoğunuz zaten biliyor uzun süredir işsizim :) Aşağı yukarı bu forumu kurduğumdan beri  s=s17

Son iş değişikliğim olsun istedim. Eski iş yerimden aldığım tazminatın bitmesine ramak kala yeni işime başlayacağım.

Bu gün evrakları teslim ettim. Haftaya çarşamba ilk iş günüm olacak.

VakıfBank artık yeni işyerim sayılır. Pozisyonum "Yazılım Uzmanı" olacak.

Bu arada bana desteğini esirgemeyen sizlere teşekkürler.

Özellikle sık sık durumumu soran @silvershadow hocama ;)

İşsizlik maaşı ve işsiz olduğum süre boyunca halen daha ssk devam etmesi güzel bir şeymiş. 1 yaşında kızım olduğu için onunda faydasını bolca gördüm.

Duygularım bunlar. Birkaç gündür foruma az girmemin nedeni de budur ;)
Değerli Yusuf Hocam;

Bir işinin olması elbette güzel haber ancak gönlündeki işin olmasıdır beni gerçekten mutlu eden..

Görüştüğümüz her seferde sormamaya özellikle dikkat ettim sıkboğaz etmemek için.

Fakat bunca zaman aklımın  hep sende olduğu doğru. Şimdi benim de içim rahat etti.

Hayırlı ve uğurlu olsun.

Allah utandırmasın.

Hayırlı olsun hocam inşallah Son işiniz olur oradan emekli olursunuz kafanız rahat eder.

SAYGILARLA

Hayırlı olsun hocam , umarım daha mutlu olursunuz :)

Hayırlı uğurlu olsun Yusuf Hocam. Çok sevindim adınıza. Golf den başka bir ortak noktamız daha oldu. Vakıfbank. Kredimi ordan çektim :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun hocam ilk iş olarak vakıfbank mobil uygulamasını bi elden geçirin derim :) Allah utandırmasın

Geri
Üst Alt