Makyajlı kasa GOLF 6.5" ekranlarda (Midline Plus-Comfortline) Ambians Aydınlatma ve Kişiselleştirme işi Tamamdır

Elinize sağlık, benim merak ettiğim bir şey var. Epey baktım bu kapıdaki ambians ışıklarını kırmızıya çevirenler var ama yöntemine doğru düzgün rastlayamadım. 7 kasada kapıdaki şerit rgb midir bilen var mi?
Değil. Döşemeyi söküp gelen kabloları ters bağlarsanız kırmızı yanar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu kodlama ile ekran cizgi renkleri de degisebiliyor mu acaba?

rgb olmasa kırmızı yanması mümkün değil demek ki kablo ile çözüyorlar programlanabilir değil. Kırmızı oluyorsa mavi de oluyordur. teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
rgb olmasa kırmızı yanması mümkün değil demek ki kablo ile çözüyorlar programlanabilir değil. Kırmızı oluyorsa mavide oluyordur.
Hocam kablolari ters baglayinca kirmizi yaniyor. Ben tam aciklayamam ama kullanilan ledin kutup farkliligindan vermis oldugu cevap olarak kirmizi renk olusuyor gibime geldi. Mavi vs bnce olmaz malesef.

Güzel çalışma eline sağlık.Acaba 6.5" çinli carplay de olur mu bunlar?

Döşemeyi söküp ledlere gelen 2 kabloyu ters bağlantı yaptığımda ledler yine beyaz yanıyordu(led olduğu için aslında yanmamasını bekliyordum ama ters bağlantıda da beyaz yanmaya devam etti) . Siz yapmış mıydınız? 

rgb olmasa kırmızı yanması mümkün değil demek ki kablo ile çözüyorlar programlanabilir değil. Kırmızı oluyorsa mavi de oluyordur. teşekkürler
Mavi ayrı olarak üretiliyor olmuyor öyle bişey

Bu Kodlamayı Nereden Bulabilirim?

Merhabalar, benim de bu kodlamaya ihtiyacım var. Yardımlarınızı rica ederim.

Geri
Üst Alt