REPLİKA DİNAMİK KAYAR STOP VE ORJİNAL KAYAR STOP KARŞILASTIRMASI

Burgerista Bomb kokusu aldım sanki, afiyet olsun :)

Her iki aracında maşallahı var, muhabbetiniz daim olsun. 

Bulent hocam guzel konu olmus tebrikler . Ben renk tonuna takilmadim da. Replika olan cok hizli yaniyor digeri daha agir agir asil gidiyor valla :)  ama tabiki sem tuninge gelsin bende alicam replika napalim hizli yansin varsin :D  

Maşallah iki araca da [emoji4] güzel bir konu olmuş. Fotolar orjinal çözünürlükte görüntülenmiyor. Videoyu izledim. Videodan gördüğüm kadarıyla replika daha parlak ve sarı yanıyor, Orj biraz daha az parlak ve turuncu yanıyor.   Tıpkı Orj vs replika u led farkı gibi ton ve parlaklık farkı var arada. Yan yana koymadıkça açıkçası bu sarı-turuncu ton farkını ayırt edemem şahsen [emoji4]  parlaklık farkına gelince de vagcom ile parlaklık değerine müdahale ederek daha yakın bir parlaklığa çekilebilir belki [emoji4]

Konu için teşekkürler. 
Tesekkur ederim hocam

Tespitiniz aynen doğru

Yan yana gelmediği sürece farki anlamak cok zor

Çakmanin ışık siddeti biraz daha yüksek olmasi beni rahatsiz etmiyor uzaktan daha belirgin olmasi işime geliyor

Evet isiklarda rahatsız ediyor arkadakini ama arkaya araba yanasinca kapatıyorum cit cit sinyal sesine zaten gicik oluyorum

Vagcom ile kisilabilir ama ben bu ayarda memnunum

Çakma olan daha dinamik yanıyor yaa[emoji28]
Çakma olan çakıııyor

Bulent hocam guzel konu olmus tebrikler . Ben renk tonuna takilmadim da. Replika olan cok hizli yaniyor digeri daha agir agir asil gidiyor valla [emoji4] ama tabiki sem tuninge gelsin bende alicam replika napalim hizli yansin varsin [emoji3] 
Tesekkur ederim hocam

Renk tonu kayma hızı ışık gücü bunlar ancak yan yanayken anlaşılıyor

Semtunig e yapıştır gelince memnun kalirsin

Simdiden gule gule kullan

Su baklavani da yiyelim artik

Bilgilendirme için yazıyorum

Replika ya geçtik den sonra bugu ya da su alma sorunu yaşamamak için

Montaj cok önemli basit ama önemli bir detay var

Stopun arkasinda soketin etrafında kalin bir plastik conta var

Yerine takarken kablolar daginik sekilde yaparsaniz araya kablolar sıkışıp conta tam oturmuyor ve bu aradan su girebiliyor

Benim basima geldi düzgün montaj ile sorun giderildi

Bilginiz olsun

@HONEY retrofite devam. 7.5 highline tampon istiyorum diye bağırıyor Golfcük.

Geri
Üst Alt