2020 Golf araçta sağ arka koltuk tarafından gelen bir çıtırdı sesi ?

uranusgrey_golf

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Dün gece yolculuğunda kafam artık götürmediği için multimedia üniteyi kapatmıştım. Sağ arka koltukdan bir ses fark ettim. 

Ve bu ses ben arka koltukların yatınca ortaya çıkan metal kısmı bez bant ile sarmama rağmen geliyor. Var mı bir fikri olan ? 

Nereleri kontrol edeyim veya arka koltukları yatırıp birde öylemi deneyeyim ? 

@Culture33 😂😂 hocam yok derken içinde bardaklığo ayırdığın 2 küçük plastik yok aldığımdan beri 😒 

@ogzogz tam olarak anlamadım hocam , arka koltuğa geçeyim ortadaki kemeri çekeyim yavaş yavaş sola yaslayarak toplanması derken koltuğun mu kemerin mi sağlayalım 

bu arada bu sesler koltuktan mı geliyor diyorsunuz hocam

Upvote 0
@Omer58 başlık çıtırtı olunca ben emniyet kemerinin toplandığı makaradan geliyordur diye düşünerek yazmıştım. Onun için kemeri sonuna kadar çekip geri toplarken de yüzümüz arkaya bakarken sola yaslayarak geri toplanmasını kastedmiştim. Sizin durum koltuk titremesinden kaynaklıysa o farklı olabilir. 

Upvote 0
bende kisa bir sure trim sesleri var diyordum (aracim 2015 aralik uretimi) sora cocuk olunca artik nerden ne sesi geliyor tespit edemiyorum heryerleden bir oyuncagi zimbirtisi cikiyor, bagaj caminin arasindan biryerlerden para atmis iceri tingir zingir geziyoruz.

Benimde demem oki bazen abudik gubidik yerlere girmis ufak esaylarda boyle sesler yapabilir

Upvote 0

Geri
Üst Alt