ŞAFAK OPERASYONU DIJON :)

[mention=11839]HONEY[/mention] ben denizlideyim ama [emoji4]
Haha kismet hocam hayat bu belli mi olur belki senin orda buluruz

@Culture33 jurva olursa eğer o operasyonun içinde bir operasyon da biz yaparız bana alırız onu :)  sana dijon kalır abi sonra şok olur kalırsın :D   :D   :D  

Hayırlı olsun inşallah. Alana da satana da aracısınada :)  

Keyifli bir alışveriş olduğu gibi konusu da keyifli olmuş. Teşekkürler güzel insanlar.

Jantlara uyarlanmış aşağıdaki gibi bir video bekliyoruz. Konunun şanına yakışır  :)

@muhammedakgunes hayırlı olsun.

@HONEY Bülent Hocam ve @CemK Cem hocam elinize sağlık. 

Operasyondan sonra görüntüleri yayımlayan TSK gibisiniz :)

Şimdi sıra operasyon Ankara'da varsa bildiğiniz 17 Durban, Jurva, Dijon haber verirseniz bizde yapalım 5000TL altında ağzını açan yok.

[mention=16969]muhammedakgunes[/mention] hayırlı olsun.
[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent Hocam ve [mention=13394]CemK[/mention] Cem hocam elinize sağlık. 
Operasyondan sonra görüntüleri yayımlayan TSK gibisiniz [emoji4]
Şimdi sıra operasyon Ankara'da varsa bildiğiniz 17 Durban, Jurva, Dijon haber verirseniz bizde yapalım 5000TL altında ağzını açan yok.
Angaaarayi teknik takibe aldik hocam aklimizda

bu da gecenin neticesi :)  

içerisinde az bir şey de olsa trafik var.

güzergah 

fatih-> mecidiyeköy -> göztepe -> mecidiyeköy -> haliç -> tuzla (şifa mah.) -> kadıköy -> göztepe -> mecidiyeköy -> fatih :)  

yazarken bile yoruldum. istanbulda hiç bu kadar dolandığımı hatırlamıyorum :)   

Ekli dosyayı görüntüle 37669
Bu ekranı sonradan mı taktırdınız nereden temin ettiniz ? Aracınız Mid Line plus mı yoksa komfort mu ? Jantlarınız hayırlı olsun.

@muhammedakgunes hocam üzerindekiler dijon zaten, :) sen dijonlarla biraz gez, alış, hevesini al ben de alacağım jurvaları satacak olursam sana satarım. ;) :D  

bence güzel bir teklif :)  

Geri
Üst Alt