-Golf'ten Polo'ya Geçiş- Fikirlerinize ihtiyacım var :)

@berke05 TSI olmayan karadüzen düz motordur. LPG takarım diyorsan alınabilir. Ama LPG ile uğraşmam diyorsan, evlerden uzak tutulması gereken bir arabadır. Çok yakar Az kaçar. Kuzenimde var oradan biliyorum satıp TSI almak istiyor. 

Hocam lounge çok dolu ve çok hoş ama 140'ın altında sanmıyorum lounge bulabileceğimi :) @Aliiii 

Şeytan diyor sat Golfü git Lounge cam tavanlı dsg kırmızı al 🤭🤣
(Aman duymasın 🤭 hazır kıta bekliyor 🤗)

IMG20200909185001.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
hiçbiri olmayacaksa a1 en kralı

...

bütçe nedir bilemiyorum ama 1.0 dsg polo tavsiye ederim. (yeni kasalar)

@berke05 Merhaba, hayirlisi olsun

140 bin liraya ikinci el polo yerine sifir km hyundai i10 daha iyi olmaz mi bulunabilinirse, sanirim türkiyede üretiliyor

Polo'da tsi tercih ederdim, ama yilda 20 binkm üstü kullaniyorsaniz tdi daha mantikli
8 gün boyunca yeni kasa i10 kullandım 1.0 manuel jump donanım, 0 araba 0 arabadır valla kokusu, viteslerin hissi falan gerçekten muazzam bir şey. Genel olarak da araba iyiydi alınır ama bu paraya 0 km egea almak daha mantıklı bence özellikle aileyle kullanılacaksa.

Yeni Kasa Polo biraz daha büyüyünce dışardan Golf 6 gibi gözüküyor bana . Ben beğeniyorum Poloyu Yeni haliyle. Çizgileri göze daha hoş geliyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bir high manuel golften , mecburiyetler ile (ekonomik daralmalar ile ) geçeceğim araç 

yine manuel 1.0 TSİ comfort bir polo olurdu . (seve seve)

bendeki led far takıntısı ? 

B SINIFI araçta  led olsa ne olmasa ne .... paşa paşa halojenik binilir geçilir.

clio icon ?  yaa araba clio ?  ne led farı ?

polo ? ne hayaleti ? 

1.4 TDI sahibi olmuştum, 2 yıl kullandım çok memnundum. Sadece biraz dar o kadar, Highline donanım ihtiyacınız yoksa POLO iyidir

Geri
Üst Alt