Son taksit

sarayutku

Üye
İsim
utku
Herkese hayırlı günler.

4 sene önce aldığım aracımın  kısmetse önümüzdeki ay kredi borcu bitecek. Bundan sonra her hangi bir işlem yapacak mıyım. Araç'a e devlet üzerinden baktığımda hak mahrumiyeti var rehinli yazıyor.  Ben son taksi di ödedikten sonra otomatik olarak bu rehin kalkıyor mu . Her hangi bir işlem gerekiyor mu. Şimdiden teşekkürler.

Ooo ne güzel bunu baklava ile kutlamak lazım

Bildiğim kadari ile kredi cekilen yerden para verip rehineyi kaldırmak gerekiyor

Otomatik olmuyordu 2-3 sene önce yine olmuyordur para alacaklar ya

Geçmiş olsun bitmiş ne güzel krediniz

@sarayutku taksidi ödedikten sonra sistem otomatik olarak kaldiriyo rehini. Siz yinede ödenen son taksit sonrası arayıp tekrar baktırmak en doğrusu. 

@sarayutku otomatik olarak kalkmiyor, dogus otoyu (VDF  444 5 833) arayip rehini kaldirmaniz lazim,bankayi degil, 2 saat sonra kalkiyor, e-devletten bakarsiniz

@HONEY para almak yok hocam, telefonla arayip, borcun bittigine dair bilgi verince, telefondaki kadin 2 saat icinde e-devletten kontrol edin diyor

@realunreal otomatik kalkmiyor hocam, aramak lazim, en son kasim ayina kadar öyleydi, 2 tane araba aldim krediyle

Moderatör tarafında düzenlendi:
Son taksit ödemesinden sonra kredi bağlı bulunan şube yada bankanın başka bir şubesinden rehin kaldırma talebinizi yazılı talimat olarak iletin herhangi bir ücret ödemeden aynı gün bile kalkabilir

Herkese hayırlı günler.

4 sene önce aldığım aracımın  kısmetse önümüzdeki ay kredi borcu bitecek. Bundan sonra her hangi bir işlem yapacak mıyım. Araç'a e devlet üzerinden baktığımda hak mahrumiyeti var rehinli yazıyor.  Ben son taksi di ödedikten sonra otomatik olarak bu rehin kalkıyor mu . Her hangi bir işlem gerekiyor mu. Şimdiden teşekkürler.
12 ay faizsiz vdf taksidi ile almıştım aracımı, yakın zamanda son taksidi ödedim çok şükür. Biz arayana kadar hak mahrumiyetini kaldırmamışlardı; bizim söylememiz gerekti, sizin de aramanızda fayda var.

Ben aldığımda VDF 'den küçük bir meblağ çekmiştim., ödemeler bitince ben aramadan kendileri rehin kaldırıldı diye VDF 'den mesaj gelmişti.

Geri
Üst Alt