Golf 7 aracımla kaza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 gün oldu halen exper onay vermemiş araca daha başlamamışlar araç avek otomotivde :(  

@ognemir Arkadaki her zaman suçludur hocam, bunu niye tartışıyoruz? kurallar böyle!
Ben carpmistim arkadan ama suclu cikmadim, cünkü kameram vardi, kontrolsüz serit degistirme ve trafigi tehlikeye atacak sekilde arac kullanmadan karsi tarafin elinde patladi, artist sucu benim üstüme atmaya calisiyordu

Kamera takmak yapacaginiz ilk is olsun, yoksa insanlarda seref-haysiyet yok!! Durduk yere haksizliga ugrarsiniz

5 gün oldu halen exper onay vermemiş araca daha başlamamışlar araç avek otomotivde :(  
az önce exper aradı 3lü kazaya karıştığım için tutanağı 3 kişi tutmak gerekiyormuş öndeki kaçtığı için suç bende de çıkabilirmiş çünkü önde hasarım var avek girmiş onu

arkadaşlar günaydın dün hasar danışmanı aradı %100 haklısın dedi ama sbmden sorgu yaptığımda kusur oranı benim plakamın yanında 100 yazıyor şuan kusurlu ben gözüküyrum itiraz et butonuna bastığımda itiraz edilememektedir diye uyarı alıyorum. kasko şirketini aradıım oda şirkete talep açıcam dedi tutanağı vs istedi öndeki araç kaçtığı için suç bana kaldı gözüküyor bakalım ne olcak :(  

image.png

0ec17372-1b59-4f87-8f94-5ca236c27bb4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar günaydın dün hasar danışmanı aradı %100 haklısın dedi ama sbmden sorgu yaptığımda kusur oranı benim plakamın yanında 100 yazıyor şuan kusurlu ben gözüküyrum itiraz et butonuna bastığımda itiraz edilememektedir diye uyarı alıyorum. kasko şirketini aradıım oda şirkete talep açıcam dedi tutanağı vs istedi öndeki araç kaçtığı için suç bana kaldı gözüküyor bakalım ne olcak :(  

Ekli dosyayı görüntüle 37492

Ekli dosyayı görüntüle 37491
Bu nasıl iş yahu, kusuru nasıl size vermişler

Ben de buna benzer bir kaza yapmıştım geçmişte, arkadan vurduğum için % 100 kusurlu çıkmıştım. 

@frknyldrm valla hocam bende anlamış değilim şimdi öndeki adam dedi ben gidiyorum adamı nasıl zorla tutucaz arkadakinin kendini temize çıkarmak için benim önümde duran aracı da kattı tutanağa onu katmasak haklı bendim

@frknyldrm valla hocam bende anlamış değilim şimdi öndeki adam dedi ben gidiyorum adamı nasıl zorla tutucaz arkadakinin kendini temize çıkarmak için benim önümde duran aracı da kattı tutanağa onu katmasak haklı bendim
Hocam ne yaşanmış olursa olsun mantıken size arkadan çarpan suçlu. Takip mesafesini ayarlayamamış.

Bu çıkan sonuca göre madem aniden duran suçlu; siz de önünüzde duran ve olay yerinden ayrılan adam hakkında suç duyurusunda bulunun.

Arkadaşlar selam, hasar danışmanını 3 kere arayıp logoları yapıştırmayın dememe rağmen aracın arkasına golf tdi yazısını yapıştırmışlar ve fiyata bakın 2 haftada 2 tamponla bagajı anca yaptılar avek otomotiv.

95f26eec-0513-455d-aca5-968b6ba6b597.jpg

@furkanmk7 geçmiş olsun. 

Sadece logolar neredeyse 1000 tl. tutmuş. 

iskonto olmasına şaşırdım. Acaba zubizu indiriminden sigorta şirketi de mi faydalanmış oluyor? Oluyorsa mantıklı. Serviste yapılan işlemler için indirim olması, sigortadan ödenecek diye indirim yapmama gibi bir durum olmaması iyi.

@ogzogz iskontoyu yeni fark ettim dedim sigortadan alcaklar diye şişirdiler fiyatı muhtemelen de değilmiş öyle :)  bakalım kasko + trafik sigortası ne kadar artıcak kusurluda ben çıktım

@furkanmk7 tamamen suç sizdeyse, sigortalarınızda bulunduğunuz basamak ve indirim oranından bir öncekine düşme ihtimali var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt