Golf mk8 ne zaman gelecek

Memati

Üye
Golf mk8 ne zaman gelecek fiyat durumu ne olur bilgisi olan varmı

2 kişinin bildiği sır, sır değildir memati...  :D

Hocam 2021 ilk çeyrek olarak belirtiyordu Doğuş ama korona 2.dalga vs. ne olur bilemem. 

yılbaşında yaklaşık 360-380 arasında olur diyorlar, kur böyle olursa tabi, artar yada azalırsa ona gore bakarsınız, 42-45 bin euro gibi hesaplayın en dolu versiyon için.

Bende 2015 mk7 vardı 3 ay önce satıp passat aldım ama aklım hala golf te satıp golf almak istiyorum niyetimde şartlar uyarsa mk8 almak istiyorum merakla bekliyorum ☺

tiesay hocam yıl sonuna gelir belki az sayıda olmamı🚗🚗🚗🚗 sırda bozulmuş olur☺☺

Bu piyasa şartlarında en baz model tahminim 280-300bin bandında olur hocam. Açıkcası golf için çok yüksek bir rakam bu sebeple gelmesinden ziyade fiyat daha önemli.

Hocam en baz model için 280. 300 bin çok yüksek bi rakam olur ve öyle fiyat olırsada tercihen o paralara passatı mı binerim

Baz 250 full 330 gibi bir beklentim var hocam. Aralık gibi gelir diye düşünüyorum.

Kaç bayiye sordum ne fiyat ne zaman gelecek bilgi veren yok anlamadım gitti başka bayiler le görüşen arkadaşlar varmı paylaşırsak 

@Memati ocak da gelecek fiyat konusu da koronaya ve euro ya bağlı siz 350 civarı ayırın işiniz garanti olsun derim illaki alacaksınız tabi 

Ankara etmesgut temsilcinin dediğinı yazdım temsilci arkadaş olunca biraz mizahı konuştu ama ocak 15 öncesi mümkün değil dedi ocak sonunu bulmayacak dedi yani 17 ocakta yollarda tabiki pandemi belirler durum ne olacağını şuanda kesin değil...

İlk olmak ve uygun fiyata almak istiyorsanız yurt dışından istediğiniz aracı getiren galericiler var konusun derim İstanbulda yapan var bu işi 15 gün içinde geliyor die biliyorum fiyat konuşursunuz 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mmt0634 hocam bilgilendirme için tşk ederim bekleyelim bakalım önümüzdeki zaman bize neler gösterecek

Aralıkta gelecek diye biliyorum. yalnız VW ve Doğuş'un araç tutundurma konusunda fena olmayan bir politikası var, eğer talep fazla değilse nabız yoklayıp ilk parti araçları nispeten ucuza getirip piyasasını oluşturmaya çalışıyorlar. yani ilk gelecek partiden fiyat olarak olumsuz değilim.

Geri
Üst Alt