Beyaz kartal..

Hayirli olsun bekleyis sona ermis

Hayırlı olsun @muslumbingollu, güle güle kullan [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kızmak ne demek [emoji3] güzel günlerde binin arabanıza

Evet izlenimlerimi kısaca özetleyeyim.. Arabayı gördügüm an bırakın hemen burdan kacalım tribine girdim ama sogukkanlı davranıp st ile detayları hallettikten sonra adana dan urfaya yola cıktım.. Dsg övüldüğünden fazlasını hakedıyor vites gecişleri mükemmel.. Direksiyon hissi müthiş ama en kücük darbede çiziklerin olusacagının sinyalini verdi hatta ilk kücük yarası oldu.. Sürüş keyfi gaz pedalına dokundugun an 125 tane beygiri emrinde hissediyorsun.. Yanlıslıkla ışıklarda ayagım fazla yüklendi o cıkan kızgın ses mükemmeldi bildigin çıldırıyor araba.. Yolda rodaj mevzusundan dolayo 2.5 devri gecmedim o yüzden sürat anlamında bişey yazamam, ses yalıtım olayında motordan hic ses yok fakat otobanda dahi mükemmel bir sessizlik beklemeyin yada ben beklentimi cok cok yüksek tuttum ama astra ya göre bir level daha sessiz..  Dokunmatik ekranı mükemmel telefon baglantı özelliği cok iyi koltukların kum beji olması müthiş ferahlık yaratıyor ve hele cam tavan... Yakıtla ilgili şimdilik bi yorum yapmayayım. Bu sayfada herkes zaten donanımlı ben işin özüne geleyim.. Allah insanı gördüğü günden geri koymasın dedim içimden çünkü artık VW den sonra opel ford seat ve digerleri gözümde yalan oldu.. Kısmetse AUDİ bir modele..

hayırlı uğurlu olsun hocam kazasız belasız cezasız günlerde kullanın inşallah..benzinli olarak binilecek en makul motor tsi ve tabi ki dsg .)

@muslumbingollu

Hayırlı olsun...Kazasız belasız ve zevkle kullanın... :'(

Bir süredir yoktum dünyanın mesajı birikmiş yahu... :)

Umut dedi:
@muslumbingollu

Hayırlı olsun...Kazasız belasız ve zevkle kullanın... :'(

Bir süredir yoktum dünyanın mesajı birikmiş yahu... :)
Gözümüz yollarda seni bekliyorduk Umut abi. Hoşgeldin.

Geri
Üst Alt