Yarış Mavisi (Lapiz Blue)

@Negatiwe aynen katılıyorum hocam. Olucaksa kararında olucak ve kaliteli olucak. Ama sanırım öyle bir mavi bulmak imkansız 😂. En iyisi olanlara bakıp bakıp maşallah demek 🧿🧿

Furkan hocam ben bazen arabanın karşısında oturup sıvı tüketiyorum. Bazen hissediyorum dili olsa bana birşeyler söyleyecek sanki.  :lol:
Bir arkadaşım yakın zamanda Golf7'den Bmw G30 520 ye geçti, golfü bir yakını kullanıyor sanırım. Pasifik mavi, orijinal çift u ledli, big turbolu dolu bir arabaydı.

Araba terk edildiğini anladı herhalde, problemler çıkartmaya başlamış şimdi.

Belki de bir şeyler söylüyorlar da biz duymuyoruz. :)

@Negatiwe aynen katılıyorum hocam. Olucaksa kararında olucak ve kaliteli olucak. Ama sanırım öyle bir mavi bulmak imkansız 😂. En iyisi olanlara bakıp bakıp maşallah demek 🧿🧿
Hocam imkansız diye birşey yok aslında.

Önce bu işi prof yapan firmaları araştırıp bulacağız.

Sen renk kararını verdiysen, Lapiz diyorsan alırız bizim lapizi gideriz firmaya renk kartelasından seçim yapıp numunelik kaputun üstünde tutar bakarız.

@Alpyaman gmg ankarada olduğu için pek yanaşamadım alp hocam. 

@Negatiwe haklısınız hocam. Folyonun kaliteside çok önemliymiş. Kendini yenileyen vs. falan. İstanbulda çok fazla firma var kafa karıştırıyor 😂

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Negatiwe 

Toprak 58 

İkamet  06

AnGara havası ? Misket falan hiç anlamam

Biz bu musikilerle ömür yedik angarada

@Negatiwe yalnız bu renk müthiş ama bana gelmez bu renk, 2 tane toz konduğunda yıkamaya doğru yolu tutarım.

Geri
Üst Alt