Polodan Golf'e terfi. ben geldim.

@NakreeHocam hoşgeldiniz. 

@HONEY arkadaşımız hazineden (baklavadan) sorumlu devlet bakanımız.

@Negatiwe arkadaşımız maliyeden (baklava.xls dosyasından) sorumlu devlet bakanımız.

Baklava mevzusu da tahmin ettiğiniz gibi yeni aracın hayırlaması. 

Sanırım kişiler ve dönen muhabbet hakkında artık bilgi sahibisiniz.  :)

aramıza (ailemize) hoşgeldiniz.

hayırlı olsun aracınız

sizde benim gibi polo dan terfi edenlerdenmişsiniz.. 

Merhaba. lanet epc ışığı yüzünden araştırma yaparken forumu buldum. Forum mantığını çok anlamasam da buradayım. İsmim mustafa. İstanbulda ikamet ediyorum. 34 yaşındayım. Bir melek kızım var. Golf'e yeni terfi ettim. Bildiğimiz konular olduguğunda soracağımız sorular oldugunda katılım sağlarım.
Aramıza hoş geldiniz hocam.  (y)

Allah, melek kızınız ve ailenizle birlikte Golf'ünüze ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Araç tercihiniz de forum tercihiniz de güzel olmuş. :)

@doganersin Poloya laf söylenmezde dar arabadan sıkılmıştım abi.  tmiz araba girince girdim borca aldım

Arkadaşın gidişi de gelişi gibi hızlı olmuş,

Üyelik 7 Ağustos

Son görülme 10 Ağustos 

@atacandiri baklava esprisini anlamadığım için kendimi kötü hissediyorum :D  yeni araba aldıgım için mi bu baklava foto beklentisi :D
Foruma ve Golf 'e hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun. 

Ve evet, aracı yeni aldığınız için baklava listesine eklendiniz @HONEY hocamızdan kaçmaz. 

Foruma ve Golf 'e hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun. 
Ve evet, aracı yeni aldığınız için baklava listesine eklendiniz [mention=11839]HONEY[/mention] hocamızdan kaçmaz. 
Ama arkadaş kayıp

Yoksa listedeydi

Birde Hollandadan 24saatte gelen 1.2 tsi golf 6 sahibi bir şahıs vardı,arac giderken hızlanmıyor kontak kapatıp açıyorum düzeliyor diyordu.Arabayı bilgisayara bağlıyorum birşey görünmüyor diyordu.
Foruma arada dadanıyor böyle troller.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt