Jump to content

A101 6 ağustos

Recommended Posts

• İleti 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

6 ağustos perşembe günü a-101 de sonax jant, genel temizleyici ve cilalı şampuan var bilginize 🥰

paylaşım için tşkler   şu araç kapı kenar koruma keşke ücretsiz olsa da,   arabamın kapısını dolu izi gibi yapan körlere ikişer çift hediye etsem   bak aklıma gelince tep

6 ağustos 2033 de A101 promosyon broşüründe  vw  app.carplay aktivasyonu 64 lira olarak görürüz sanırım Vw de öküz değil ya ? Ayağa düşer o zamana !!! 

Konudaki görseller

4 saat önce, ogzogz yazdı:

@tiesay şimdi sonax aradım sordum. Ürünler 2020 dediler. Hatta üzerindeki kodu verdim. (***13 0 154/16:28 .01) 

Baştaki 13; makine kodu. 0; 2020. 154; gün olarak teyit aldım. 

Ayrıca spreyleme kısmı da yeni tasarımmış yani herşey yolunda:like:

Bir an ben de tereddüte düşmüştüm.Araştırıp bilgilendirdiğiniz çok iyi oldu üstad. Teşekkürler.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=4630]beratx[/mention] Bim den aspirin alsak daha mi iyi yani

Hocam jantlarda balata tozunu iyi almıyor bunlar. Detay işi ile içli dışlıyım, az çok bilirim. Aspirin de janta kullanılmaz hatta temizliğe de. Kullanmayın

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben iç temizlik ürününü 4 mağaza gezdim bulamadım. İki tane jant temizleyiciden aldım. Akü bile vardı valla. A101 enteresan biryer. Ummadık şeyler alıp çıktığımı bilirim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, İlker34 yazdı:

Ben iç temizlik ürününü 4 mağaza gezdim bulamadım. İki tane jant temizleyiciden aldım. Akü bile vardı valla. A101 enteresan biryer. Ummadık şeyler alıp çıktığımı bilirim.

Abi haberim olsaydı alırdım ben sana jant temizleyici için girdim hepsinden 2 şer tane vardı.İç temizleyici almadım bende başka malzemeler var o iş işin diye.Yarın yolumun üstünde yine bakarım senin için.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar lastik tamir kitide var pirana bende almayi dusunuyorum.fakat cok olumsuz yorum var lastik basinc sensorlerini bozuyormus.cok kalinca lastigin ic tarafina zarar veriyormus.var mi acaba bu tarz bi urun kullanan.pratikligi cok hosuma gitti

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, 41HU367 yazdı:

Arkadaslar lastik tamir kitide var pirana bende almayi dusunuyorum.fakat cok olumsuz yorum var lastik basinc sensorlerini bozuyormus.cok kalinca lastigin ic tarafina zarar veriyormus.var mi acaba bu tarz bi urun kullanan.pratikligi cok hosuma gitti

Hocam bozmaz çünkü sensör yok. Kullanabilirsiniz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nette 30 -40 tl baktim .10kusur fiyati var aldim attim bagaja.lastigi kurtarmak icin guzel bi sey bence ben lastikciylede konustum.kendileride satiyor zaten bu sadece lastikciye gitmek icin tasarlanmis bi urun fakat bu sekilde lastikciye gitmeden uzun sure kullananda varmis

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastik tamir kiti kullanmadım bugüne kadar. Ancak videolarını izlediğim kadarıyla iş göreceğini düşünüyorum. 

Bilmiyorum şimdi var mıdır, eskiden toplara diken vs. girince, içerisine enjektör ile sıvı (yapıştırıcı) sıkılır, daha sonra hava basınca kullanabilirdik. Lastik kiti de aynı mantık ile üretilmiş birşey.

Birçok üründe marka önemli ancak bazı ürünler tedarik edilip sadece marka sticker basılarak satış yapılıyor.

Ürüne; berbat, 5 para etmez, şöyle zararı var ya da yok demek için denemek gerekir. 

Küçük çaplı deliklerde iş görecektir.

Eğer lastiklerinizi kontrol ederken her defasında 1 tanesi diğerlerinden daha az hava görünüyorsa, (siboptan kaçırmıyorsa) bu ürünü lastik içine biraz boşaltarak test edebilirsiniz. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Culture33  ben de bakmıştım. Ambalaj farkından dolayı. Gri olanda jel yazan var. Kırmızı olanda daha önce "felgenstar"(alm.) yazıyor. Yeni olanda "rim star"(ing.) ikisinin de anlamı jant. Hatta bunda jant temizleyicisi de yazıyor.  Ayrıca ambalajın arkasında sadece Türkçe ve ingilizce açıklama var. Büyük ihtimalle özel üzerim. (Kalitesi tartışılabilir ancak üründen yana şüphe yok)

Bir de kırmızı olan bikaç yerde 750ml. A101'deki 500ml.IMG_20200807_140442.thumb.jpg.0e4bc8ca319bd6c38c744a928c328cd3.jpg

Bazı firmalarda ürünler farklı olabiliyor.  Mesela a101 dışında 1.25ml Coca cola var mıdır? Ben rastlamadım, sadece 1.25 ml a101'de görüyorum. 

tarihinde ogzogz tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, ogzogz yazdı:

@Culture33  ben de bakmıştım. Ambalaj farkından dolayı. Gri olanda jel yazan var. Kırmızı olanda daha önce "felgenstar"(alm.) yazıyor. Yeni olanda "rim star"(ing.) ikisinin de anlamı jant. Hatta bunda jant temizleyicisi de yazıyor.  Ayrıca ambalajın arkasında sadece Türkçe ve ingilizce açıklama var. Büyük ihtimalle özel üzerim. (Kalitesi tartışılabilir ancak üründen yana şüphe yok)

Bir de kırmızı olan bikaç yerde 750ml. A101'deki 500ml.IMG_20200807_140442.thumb.jpg.0e4bc8ca319bd6c38c744a928c328cd3.jpg

Bazı firmalarda ürünler farklı olabiliyor.  Mesela a101 dışında 1.25ml Coca cola var mıdır? Ben rastlamadım, sadece 1.25 ml a101'de görüyorum. 

N ile başlayan sitede gördüm bunu ama sonax.com.tr'ye baktığımda bu ürün yok, fason üretilmiş olabilir mi acaba diye düşündüm. a101'de satılan 3 ürünün fiyatlarına baktığımda sadece iki üründeki fiyat farkı 9 tl iken bunda 40 tl gibi fark var. ilginç.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, Culture33 yazdı:

N ile başlayan sitede gördüm bunu ama sonax.com.tr'ye baktığımda bu ürün yok, fason üretilmiş olabilir mi acaba diye düşündüm. a101'de satılan 3 ürünün fiyatlarına baktığımda sadece iki üründeki fiyat farkı 9 tl iken bunda 40 tl gibi fark var. ilginç.

https://m.trendyol.com/sonax/jant-temizleyici-750-ml-p-2344068

https://m.trendyol.com/sonax/arac-ici-temizleyici-500-ml-p-2344138?boutiqueId=521495&merchantId=105173

https://m.trendyol.com/sonax/super-parlatici-cila-500-ml-p-2797586?boutiqueId=446995&merchantId=105173

Tamamen a101'e özel üretim olduğunu düşünüyorum. Bilindiği üzere bazen kampanyalarda bazı ürünlerde kâr etmeyebilirler. Ya da sürümden kazanç sağlarlar veya tamamen müşteri çekmek amaçlıdır.

Cila normalde(eski kutu) 500 ml(50tl-60tl), A101'de 250ml.

Kırmızı jant temizleyici (sıvı) normalde 750 ml(70tl-79tl), A101'de 500 ml.

Sadece temizleyici internette ve a101'de 500 ml (35tl-40tl) 

Ayrıca tekli alımda internet üzerinden alınıyorsa kargo ücreti dahil olan ya da olmayan olarak varsayarsak, hem amacı, hem de fiyat olarak uygun diyebiliriz.

tarihinde ogzogz tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...