Jump to content

A101 6 ağustos

Recommended Posts

• İleti 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

6 ağustos perşembe günü a-101 de sonax jant, genel temizleyici ve cilalı şampuan var bilginize 🥰

paylaşım için tşkler   şu araç kapı kenar koruma keşke ücretsiz olsa da,   arabamın kapısını dolu izi gibi yapan körlere ikişer çift hediye etsem   bak aklıma gelince tep

6 ağustos 2033 de A101 promosyon broşüründe  vw  app.carplay aktivasyonu 64 lira olarak görürüz sanırım Vw de öküz değil ya ? Ayağa düşer o zamana !!! 

Konudaki görseller

13 Ağustosta da stanley marka 1 lt termos 200 tl ye geliyormuş. İnstagram reklamında denk geldi. Belki ihtiyacı olan olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Her motorcunun demirbaşı :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her mağazaya bir tane geliyor galiba. Alabilirsem çok iyi olacak default_smile.png

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gaasstamonu dayim bakayım o bir tane buraya gelir de almayan olursa yapistirayim :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Telefon tutucular aşırı kalitesiz arkadaşlar almayın :rolleyes: 

Edit: Süper parlatıcı sonax kullanan var mı acaba hızlı cila tarzında bişey mi ?

tarihinde BUSAH tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, yunusaktas91 yazdı:

Sonax Araç İçi Genel Temizleyici ürünü forumlarda çok methedilmiş, fiyatı da normalde 40-50 tl arasında. Kullanan var mıdır?

Parasının hakkını veren bir ürün. Her yere kullanilabilir olması en büyük artısı.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Araç içi temizleyici ve jant temizleyiciyi daha alıp kullandığım ürünler.Araç içi temizleyicinin sabunsu kokusu var koltuk temizliğinde kullanmıştım.Jant temizleyici önceki kullandığım ile birebir aynı değil ama iş görür diye düşünüyorum sadece ambalajı değişmiş olabilir. Bu arada bazı A101lerde satışa sunulmuş ürünler bende bugün aldım

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Balistique yazdı:

Parasının hakkını veren bir ürün. Her yere kullanilabilir olması en büyük artısı.

Araç içi genel temizleyiciyi hemen kaptım bugün :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Savatage yazdı:

Bir kayın birader de bizde olsaydıda ? 

14 bin zam yemeden 1 aydır yok denen ekselans leonu alıverseydik arkadaşa 25 gün önce (kurum içi akraba )

Kaleyi içerden fethedeceksin kuralı

🤭🤭🤭

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...